Connect with us

technologia

Pada gra utrwalająca dla DJ-ów i to jest do bani

Published

on

Pada gra utrwalająca dla DJ-ów i to jest do bani

Fuser DJ ubrany jak aligator

Jak DJ może nas rozkochać w takich warunkach?
obrazek: Harmonia

utrwalaczgra dj z oryginału bohater gitary twórca i zespół rockowy Studio Harmonix wycofuje swoje usługi na żywo i wstrzymuje sprzedaż. Dzieje się to zaledwie dwa lata po uruchomieniu gry do miksowania muzyki – i szczerze mówiąc, jest to ogromne rozczarowanie.

Kontynuuj czytanie: Fuser to dobra gra, ale niesamowite narzędzie do tworzenia muzyki

2 grudnia Harmonix opublikował aktualizację na oficjalnej stronie Fuser który brzmi: „19 grudnia dezaktywujemy utrwalaczusługi na żywo i całą sprzedaż gry i jej DLC. Gracze, którzy już posiadają UTRWALACZ może kontynuować grę w kampanię i szybką grę z już zakupionymi DLC.” W poście dziękowano graczom za ich wsparcie i „wszystkie niesamowite miksy na przestrzeni lat”.

Podczas gdy utrwalacz Choć technicznie nadal grywalny dla tych, którzy już go posiadają, gracze są ograniczeni tylko do tych dwóch trybów offline. Dawno minęły kooperacyjne i rywalizujące tryby dla wielu graczy, w których można walczyć z innymi graczami lub miksować z nimi muzykę. A ponieważ nie ma już wsparcia technicznego na żywo, oznacza to, że każde DLC, które posiadasz, to wszystko, co kiedykolwiek otrzymasz. Jako ktoś, kto grał i cieszył się utrwalacz ale nigdy nie kupiłem DLC, gra jest tak mocna, jak jej wybór muzyki – ograniczenie to z pewnością oficjalna śmierć gry.

Kiedykolwiek grałem utrwalacz albo podczas transmisji strumieniowej, albo z grupą przyjaciół siedzących na moim łóżku z drinkami w dłoni i krzyczących, gdy ściągałem mdłości lub skutecznie zmieniałem „Bodak Yellow” w „Funky Cold Medina”. To zabawna gra towarzyska – tak bardzo, że moi fajni przyjaciele z branży modowej byliby zachwyceni, gdyby mogli tworzyć własne miksy. Nigdy nie zapomnę, kiedy jeden z nich się pojawił utrwalacz przez prawie godzinę, ignorując wszystkich innych na imprezie i wydając z siebie okrzyki podniecenia i oszałamiające chichoty, jednocześnie tworząc jedne z najbardziej okropnie brzmiących piosenek, jakie kiedykolwiek słyszałem.

Nadal technicznie mogę odtworzyć tę magię na przyszłych imprezach domowych, ale biorąc pod uwagę, że w końcu znudziła nam się dostępna dla nas muzyka, niemożność zdobycia większej liczby piosenek czyni ją znacznie mniej atrakcyjną.

I żeby być uczciwym, nikt tak naprawdę nie grał utrwalacz– przynajmniej jeśli Statystyki Steama należy wierzyć. W momencie publikacji w ostatni dzień gry grało zaledwie 19 osób, aw ciągu ostatnich sześciu miesięcy nieco ponad tuzin przeciętnych graczy. Ale śmierć utrwalacz ma większe implikacje, w szczególności fakt, że era gier rytmicznych oficjalnie się skończyła. kotaku skontaktował się z firmami Harmonix i Epic Games (którzy kupili Harmonix w listopadzie ubiegłego roku) w celu uzyskania komentarza na temat decyzji o porzuceniu gry, ale nie otrzymał odpowiedzi w momencie publikacji.

Chociaż dyrektor generalny Activision i rzekoma przykrywka dla powszechnych problemów firmy Bobby Kotick niedawno powiedział, że ma taki świetny pomysł na powrót bohater gitary franczyzowaŚmierć utrwalacz może oznaczać śmierć triumfalnego powrotu gier rytmicznych. Cóż, przynajmniej nadal mogę grać bohater gitary podczas gdy ja byłem popieprzony w Dave & Buster’s.

READ  Czarny piątek 2020: AirPods Pro osiągają najniższą cenę w historii [Updated]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *