Connect with us

Zabawa

Otwórz gardło dla Zabawa

Published

on

Fred Krugger

Goście korzystają z Festiwalu Zabawa 2015

PIĄTEK, SIERP. 27-29

W Polsce jest takie powiedzenie, że “gość w domu to Bóg w domu” – a jeśli kiedykolwiek zostaniesz zaproszony na obiad do polskiego domu, szybko zrozumiesz dlaczego. Wielokrotne posiłki i napoje przetestują śmiertelne granice twojego gwałtownie powiększającego się żołądka i prawdopodobnie twojej trzeźwości. Oczekuje się, że goście przyjmą to wszystko, ponieważ są wierni, że po drugiej stronie śpiączki żywieniowej istnieje prawdziwa przyjaźń.

W ciągu blisko 30-letniej historii Zabawy parafianie Kościoła rzymskokatolickiego Świętej Trójcy mieli niezliczoną ilość pierogów, gołąbek, haluskich zasmażanych i klusek, placków ziemniaczanych, kiełbasy, pączków ) i nie tylko w nadziei na nawiązanie nie tylko indywidualnych przyjaźni, ale także trwały związek ze społecznością Erie jako całością. Biorąc pod uwagę, jak szybko wszystkie te pyszne domowe przysmaki sprzedają się w sierpniowej iteracji, wydaje się, że dobre wibracje na rogu East 23rd i Reed są wzajemne.

Zabawa (co znaczy “zabawa”) powraca w ten weekend po raz 28. z trzema dniami muzyki, napojów i jedzenia. Wyjątkowa msza polka będzie przewodniczona przez biskupa rzymskokatolickiego Lawrence Persico z diecezji Erie w sobotni wieczór o godzinie 17. Rozrywka obejmuje Polka Country Musicians w piątek; Concertina All-Stars, Mar-Vels i Dennis Polisky & the Maestro’s Men w sobotę; i Dyna Brass w niedzielę. DJ Ken Olowin będzie pełnił rolę MC podczas uroczystości.

Mam nadzieję, że jesteś głodny. Na zdrowie! (Dla zdrowia!) Smacznego! (Smacznego!)

Piątek 17:00-22:00, sobota 12:00-22:00, niedziela 11-16 // Kościół Świętej Trójcy, 2220 Reed St. Holytrinityrc.org

READ  Recenzja „The Hater”: Resentment and Revenge from Digital Disinformation
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *