Connect with us

Sport

Oto Twój praktyczny przewodnik po oglądaniu sportu w telewizji w tym tygodniu

Published

on

PONIEDZIAŁEK (1 marca)

NBA Sky Sports Arena od 1 w nocy
THE Warriors @ Lakers

SNOOKER Eurosport 1, 9: 00–21: 00
dzień 1 Gibraltar otwarty

FOOTBALL LaLigaTV od 18:00
20:00 LL: Real Madryt kontra Real Sociedad

Piłka nożna Sky Sports Premier League od 19:00.
20:00 PL: Everton kontra Southampton

RUGBY RTE 14: 00–21: 00
analiza W głowę

AFL TG4, od 20:00 do 21:00
Najważniejsze Kobiety AFL

WTOREK (2 marca)

CRICKET FreeSports od godz.
1 test, D1 Afganistan a Zimbabwe

SNOOKER Eurosport 1, 9-11, 18.15-21
dzień 2 Gibraltar otwarty

KOLARSTWO Eurosport 1, 13:00 – 16:15
Belgia GP Le Samyn

SOCCER Premier Sports 1 od godziny 17:25
17.30 Serie A: Lazio kontra Turyn
19:45 Juventus kontra Spezia

CRICKET BT Sport 3 od 18.30
ODI Indie Zachodnie a Sri Lanka

FOOTBALL Sky Sports Piłka nożna Czerwony przycisk
mistrzostwo
Godzina 19 Cardiff City kontra Derby County
Godzina 19 Coventry City kontra Middlesbrough
Godzina 19 Huddersfield Town kontra Birmingham City
Godzina 19 Millwall kontra Preston North End
19:45 Nottingham Forest kontra Luton Town

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 19:30
mistrzostwo
20:00 Czytanie kontra Blackburn Rovers

PIŁKA NOŻNA BT Sport 1 od godz.19.30
20:00 PL: Manchester City kontra Wolverhampton

ŚRODA (3 marca)

CRICKET FreeSports od godz.
1 test, D2 Afganistan a Zimbabwe

SNOOKER Eurosport 1, 9: 00–21: 00
Dzień 3 Gibraltar otwarty

SOCCER Sky Sports Arena od godz. 17:25
mistrzostwo
17.30 Norwich City kontra Brentford
19:45 Sheffield Wednesday przeciwko Rotherham Utd

SOCCER Premier Sports 1 od godziny 17:25
17.30 Serie A: Sassuolo kontra Napoli

PIŁKA NOŻNA BT Sport 1 od godziny 17.30
18:00 PL: Sheffield Utd kontra Aston Villa

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Premier League od 17:30
18:00 PL: Burnley kontra Leicester City
20:15 Crystal Palace przeciwko Manchesterowi Utd

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 17.30
18:00 SP: Livingston kontra Rangers

PIŁKA NOŻNA BT Sport 2 od 18:00
18:00 Ligue 1: Lyon kontra Rennes
20:00 Bordeaux kontra PSG

PIŁKA NOŻNA BT Sport 2 od 18:00
18:00 Ligue 1: Saint-Etienne kontra Lens
20:00 Lille kontra Marsylia

FOOTBALL Sky Sports Piłka nożna Czerwony przycisk
mistrzostwo
Godzina 19 Queens Park Rangers kontra Barnsley
19:45 Bristol City kontra Bournemouth
19:45 Watford kontra Wycombe Wanderers

SOCCER Premier Sports 2 od godz.19.40
19:45 Serie A: AC Milan kontra Udinese

READ  Polski europoseł narzeka na „wojnę psychologiczną” po tym, jak Europa została uznana za strefę LGBT +

SOCCER Premier Sports 1 od 20:00
Copa del Rey
20:00 Barcelona (0) vs Sewilla (2)

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 20:00
mistrzostwo
20:15 Stoke City kontra Swansea City

PIŁKA NOŻNA BBC 1, 23:45 – 0.40
Najważniejsze Gra dnia

CZWARTEK (4 marca)

NBA Sky Sports Arena od 1 w nocy
Houston Networks @ missiles

CRICKET Channel 4 od 3:50 rano
Czwarty test, D1 Indie kontra Anglia

CRICKET FreeSports od godz.
1. test, D3 Afganistan a Zimbabwe

SNOOKER Eurosport 1, 9: 00–21: 00
Dzień 4 Gibraltar otwarty

GOLF Sky Sports Golf, od 11.45 do 23.00
Floryda Arnold Palmer Invitational

GOLF Sky Sports Golf Czerwony przycisk od 15:00
Floryda LPGA: Drive On Championship

PIŁKA NOŻNA BT Sport 1 od godziny 17.30
18:00 PL: Fulham kontra Tottenham Hotspur

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Premier League od 17:30
18:00 PL: West Bromwich Albion kontra Everton
20:15 Liverpool kontra Chelsea

CRICKET BT Sport 3 od 18.30
ODI Indie Zachodnie a Sri Lanka

SOCCER Premier Sports 2 od godz.19.40
19:45 Serie A: Parma kontra Inter Mediolan

SOCCER Premier Sports 1 od 20:00
Copa del Rey
20:00 Levante (1) przeciwko Athletic Bilbao (1)

PIĄTEK (5. marca)

NBA Sky Sports Arena od 1 w nocy
Boston Raptors @ Celtics

CRICKET Channel 4 od 3.45 rano
Czwarty test, D2 Indie kontra Anglia

CRICKET FreeSports od godz.
1. test, D4 Afganistan a Zimbabwe

Lekkoatletyka BBC, 9: 00-12: 15, 18: 00-21: 00
RTE 2, 18:00 do 21:00
Polska Halowe Mistrzostwa Europy

SNOOKER Eurosport 1, od 8:50 do 21:00
5 dzień Gibraltar otwarty

GOLF Sky Sports Golf, od 11.45 do 23.00
Bay Hill Arnold Palmer Invitational

DARTS ITV4, od 12:00 do 17:00, od 19:00 do 23:00
Milton Keynes UK Open

GOLF Sky Sports Golf Czerwony przycisk od 15:00
Floryda LPGA: Drive On Championship

FOOTBALL LaLigaTV od 18:00
FreeSports od 18:00
20:00 LL: Valencia kontra Villarreal

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 19:00
mistrzostwo
19:45 Huddersfield Town kontra Cardiff City

RUGBY eir Sport 1 od 19:00
Premier Sports 1 od 19:30
19:35 Pro14: Münster kontra Connacht

RUGBY BT Sport 1 od 19:00
19:45 EP: Leicester Tigers kontra London Irish

PIŁKA NOŻNA BT Sport 2 od godz. 19:15
Bundesliga
19:30 FC Schalke 04 przeciwko Mainz 05

RUGBY TG4, od 21:30 do 23:25
Przełożone Pro14: Münster kontra Connacht

READ  Wielkie emocje w Krakowskich Derbach! VAR, czerwona kartka, straszne pudło w 89 minucie piłki nożnej

SOBOTA (6 marca)

ŻEGLARSTWO BBC 2, 2 rano do 5 rano
Sky Sports Mix, 3:00 do 5:05
Nowa Zelandia Puchar Ameryki

CRICKET Channel 4 od 3:50 rano
Czwarty test, D3 Indie kontra Anglia

CRICKET FreeSports od godz.
1. test, D5 Afganistan a Zimbabwe

Lekkoatletyka BBC, 8.45-12.20, 17.15-20.15
RTE 2, od 17:30 do 20:15
Polska Halowe Mistrzostwa Europy

KOLARSTWO Eurosport 1, 11.30-15.30
Siena Białe ulice

PIŁKA NOŻNA BT Sport 1 od godz.11.30
12.30 PL: Burnley kontra Arsenal

PIŁKA NOŻNA BBC 13: 00-13: 00
zapowiedź Koncentracja na piłce nożnej

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od południa
mistrzostwo
12.30 Watford kontra Nottingham Forest
15:00 Swansea City kontra Middlesbrough

FOOTBALL LaLigaTV od południa
Godzina 13 LL: Real Valladolid kontra Getafe
15:15 Elche kontra Sewilla
17.30 Kadyks kontra Eibar
20:00 Osasuna kontra Barcelona

DARTS ITV4, 12:30 – 17:00, 19:00 – 23:00
Milton Keynes UK Open

WYŚCIGI KONNE UTV, godz.12.55 – 16.00
Kelso W tym Greatwood Gold Cup

RUGBY eir Sport 1 od 12.55
Premier Sports 2 od godziny 12:55
Godzina 13 14 grudnia: Zebry w Glasgow Warriors

GOLF Sky Sports Golf od 13:00 do 23:00
Floryda Arnold Palmer Invitational

SOCCER Premier Sports 1 od 1.55 rano
Godzina 14 Serie A: Spezia kontra Benevento
Godzina 17 Udinese kontra Sassuolo

PIŁKA NOŻNA BT Sport 2 od godz. 14.30
15:00 EP: Bath kontra Exeter Chiefs

PIŁKA NOŻNA BT Sport 3 od godz.14.30
Bundesliga
14:30 Gladbach przeciwko Bayer Leverkusen

Piłka nożna Sky Sports Premier League od 14:45
15:00 PL: Sheffield Utd kontra Southampton
17.30 Aston Villa kontra Wolverhampton Wanderers
20:00 Brighton and Hove Albion kontra Leicester City

PIŁKA NOŻNA BT Sport 2 od godz. 17:15
Bundesliga
17.30 Bayern Monachium przeciwko Borussii Dortmund

SNOOKER Eurosport 1, 17.45 – 21.30
6 dzień Gibraltar otwarty

CRICKET BT Sport 3 od 18.30
ODI Indie Zachodnie a Sri Lanka

RUGBY eir Sport 1 od 19:00
Premier Sports 1 od 19:00
19:35 Pro14: Ulster kontra Leinster

RUGBY eir Sport 2 od 19.30
S4C od 19:15
19:35 Pro14: Rybołów kontra smoki

GOLF Sky Sports Golf Red Button od 19:30
Floryda LPGA: Drive On Championship

SOCCER Premier Sports 2 od godz.19.40
19:45 Serie A: Juventus kontra Lazio

RUGBY TG4, od 21:30 do 23:40
Przełożone Pro14: Ulster kontra Leinster

PIŁKA NOŻNA BBC 1, 22:20 do 23:20
Najważniejsze Gra dnia

READ  Czy Robert Lewandowski będzie w stanie zagrać dla Bayernu Monachium przeciwko PSG w Lidze Mistrzów?

CRICKET BT Sport 1 od godz.
T20 Kobiety: Nowa Zelandia kontra Anglia

NIEDZIELA (7 marca)

ŻEGLARSTWO BBC 2, 2 rano do 5 rano
Sky Sports Mix, 3:00 do 5:05
Nowa Zelandia Finał Pucharu Ameryki

UFC BT Sport 2 od godz.
Las Vegas Amanda Nunes kontra Megan Anderson
Jan Blachowicz kontra Israel Adesanya

CRICKET Channel 4 od 3.45 rano
Czwarty test, D4 Indie kontra Anglia

Lekkoatletyka BBC, 8.45-12.45, 15.15-18.30
RTE 2, 15: 00-18: 30
Polska Halowe Mistrzostwa Europy

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 11:00
Południe SP: Dundee United kontra Celtic

SOCCER Premier Sports 1 od godz.11.25
11.30 rano Serie A: Roma kontra Genua

PIŁKA NOŻNA Amazon Prime Video
Południe PL: West Brom przeciwko Newcastle Utd

FOOTBALL LaLigaTV od południa
Godzina 13 Huesca kontra Celta Vigo
15:15 Atlético Madryt kontra Real Madryt
17.30 Real Sociedad kontra Levante
20:00 Athletic Bilbao kontra Granada

KOLARSTWO Eurosport 1, od 12.30 do 14.10
Belgia Wielka nagroda Monsere

DARTS ITV4, 12:00 – 17:00, 19:00 – 23:00
Milton Keynes UK Open

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Premier League od godz.
Godzina 14 PL: Liverpool kontra Fulham
16.30 godzina Manchester City przeciwko Manchesterowi Utd
19:15 Tottenham Hotspur kontra Crystal Palace

GOLF Sky Sports Golf od 13:00 do 23:00
Bay Hill Arnold Palmer Invitational

SOCCER Premier Sports 2 od 1.55 rano
Godzina 14 Serie A: Werona kontra Mediolan
Godzina 17 Sampdoria kontra Cagliari

RUGBY BT Sport 1 od godz.
15:00 PE: Harlequins kontra Northampton

KOLARSTWO Eurosport 1, 14.10-16: 00
Paryż-Nicea Etap 1: do Saint-Cyr-l’École

PIŁKA NOŻNA BT Sport 2 od godz. 14.30
Bundesliga
14:30 Kolonia przeciwko Werder Bremie
Godzina 17 Arminia Bielefeld przeciwko Union Berlin

WYŚCIGI KONNE TG4, godz.14: 30-17: 40
Leopardstown W tym handicap jeździecki TRI Tor przeszkód

RUGBY eir Sport 1 od godz. 15.10
15:15 Pro14: Edynburg kontra Benetton

SNOOKER Eurosport 1, 16-16, 18.55-21
Dzień 7 Gibraltar otwarty

GOLF Sky Sports Golf Red Button od 19:30
Floryda LPGA: Drive On Championship

SOCCER Premier Sports 1 od godz.19.40
19:45 Serie A: Napoli kontra Bolonia

PIŁKA NOŻNA BBC 1, od 22:30 do 23:45
Najważniejsze Mecz dnia 2

NBA Sky Sports Arena od 1 w nocy
Atlanta 70. All Star Game

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *