Connect with us

technologia

Oszukujący Call of Duty Streamer zdradza się, chwaląc się swoimi umiejętnościami

Published

on

Nie ma to jak właściwe widzenie sprawiedliwości, a widzowie Twitcha z pewnością widzieli to niż streamer Call of Duty przypadkowo okazał się oszustem. Niedługo potem został wyrzucony z Twitcha, a gracze mogą się dobrze bawić, wiedząc, że istnieje mniej brudny, leniwy oszust, który może skorzystać na nieuczciwości.

Chwaląc się, jak dobry był w Call of Duty: Warzone na początku tego tygodnia, streamer MrGolds pokazał menedżera zadań systemu Windows na swoim ekranie, ale pod spodem było oszustwo EngineOwning. To nie pozostało niezauważone i jego Konto Twitch nie jest już dostępne.

EngineOwning reklamuje się jako „nieodkryty” system oszukiwania dla znanych strzelanek. Może to być prawda w odniesieniu do samego oprogramowania do gry, ale widzowie o orlich oczach nie pozwolili mu uciec. Program ma różne ustawienia związane z narzędziami „Aimbot”, co sprawia, że ​​dość zabawne jest to, że chwalił się swoją grą w broń w klipie, gdy odkryto jego oszustwo.

Tuż na początku tego miesiąca Infinity Ward podkreślił, że będzie więcej zakazów na kontach korzystających z oprogramowania innych firm. Nie powinno więc dziwić, że więcej graczy korzystających z tego typu narzędzi również zostanie wyrzuconych z samej gry. Z Warzone również gromadzić oszustów W swoich własnych, ekskluzywnych lobby MrGolds może również posmakować własnego leku. Przy odrobinie szczęścia te zasady i systemy zostaną przeniesione do Call of Duty: Black Ops Cold War. Oczekuje się, że zostanie wydany za kilka miesięcy Przywróć tryb zombie wraz z nową zawartością dla Warzone.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

READ  Wchodzi w życie cywilno-polska umowa nuklearna między Polską a USA: polityka nuklearna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *