Connect with us

Nauka

Organizacje non-profit z całego świata zaproszone do ubiegania się o dotacje MONAT Gratitude na wsparcie programów dla młodzieży

Published

on

MIAMI–(PRZEWÓD BIZNESOWY)–MONAT Gratitude ogłosił dzisiaj, że przyjmuje wnioski do trzeciego cyklu swojego programu stypendialnego, aby wzbogacić programy edukacyjne dla młodzieży na całym świecie. Kwalifikujące się organizacje non-profit w USA, Kanadzie i Europie mogą do 4 czerwca ubiegać się o dotacje w wysokości od 5 000 do 20 000 USD.

Darowizny są wynikiem zobowiązania MONAT Gratitude w wysokości 1 miliona dolarów do zlikwidowania luk w wynikach w zaniedbanych społecznościach na całym świecie, wspierania nowych i istniejących inicjatyw w dziedzinie sztuki i kultury, sportu i rekreacji dla młodzieży oraz przedsiębiorczości młodzieży. Jak dotąd, w 2022 r., MONAT Gratitude zainwestował ponad 380 000 USD w programy edukacyjne dla młodzieży w ramach programu grantowego.

„Studenci na całym świecie potrzebują więcej możliwości i zasobów, aby pomóc im odnieść sukces, i właśnie dlatego stworzyliśmy ten program stypendialny” – powiedział Lu Urdaneta, dyrektor generalny MONAT Gratitude. „Jesteśmy zaangażowani w inwestowanie w następną generację, wspierając organizacje non-profit, które zapewniają skuteczne programy dla młodych ludzi, i nie możemy się doczekać odkrywania nowych inicjatyw w ramach kolejnego cyklu dotacji”.

Aby kwalifikować się do wsparcia finansowego, organizacje non-profit z siedzibą w USA muszą być uznane przez IRS jako publiczna organizacja charytatywna 501(c)(3) lub jej odpowiednik. Program grantowy jest również otwarty dla międzynarodowych organizacji non-profit w wybranych krajach, w których działa MONAT Global. Kwalifikujące się organizacje mogą dowiedzieć się więcej i złożyć wniosek o dotację, odwiedzając stronę Dotacje wdzięczności MONAT pod adresem monatgratitudegoal.com.

O MONAT Gratitude, Inc.

MONAT Gratitude to organizacja non-profit 501(c)(3), która została formalnie założona w 2020 roku w południowej Florydzie. Początkowo założony jako ruch w 2014 roku, MONAT Gratitude współpracuje z innowacyjnymi organizacjami non-profit w społecznościach na całym świecie, które wspierają wysiłki w trzech filarach: rodzinach, dzieciach i edukacji. Wykorzystując globalną sieć liderów społeczności, globalnych dystrybutorów MONAT i partnerstwa z lokalnymi organizacjami, MONAT Gratitude promuje znaczące usługi społeczne na całym świecie – ożywiając globalną wizję fundacji z lokalnym wpływem w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce i na Litwie , Hiszpania i Australia.

O MONAT Global

MONAT Global to międzynarodowa marka produktów do pielęgnacji włosów, pielęgnacji skóry i zdrowego starzenia się, stworzona, aby pomagać ludziom na całym świecie cieszyć się pięknym, zdrowym i satysfakcjonującym życiem dzięki wyjątkowym produktom i naturalnym; przyjemna i satysfakcjonująca okazja biznesowa; oraz kultura rodziny, służby i wdzięczności. Założona w 2014 roku firma MONAT z siedzibą w Miami na Florydzie oferuje innowacyjne możliwości dzięki nowemu podejściu do marketingu społecznościowego w sprzedaży bezpośredniej. Rozwój produktów MONAT jest prowadzony przez dyrektora naukowego Alana J. Meyersa i wspierany przez Naukową Radę Doradczą składającą się z wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny, kosmetyki, pielęgnacji włosów, nauki i zdrowia. MONAT oferuje unikalny i ekscytujący model biznesowy oraz jeden z najbardziej hojnych planów wynagrodzeń w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Hiszpanii, Litwie i Polsce.

#MONATGlobalny

Facebook:
/MONATOoficjalna | Instagram: @monatofficial | Youtube: /MONAToficjalna

Świergot: @MONATOoficjalna | Pinterest: /MONAToficjalna

READ  Polski prawicowy pisarz odmówił wjazdu do Wielkiej Brytanii, wywołując nowe pytania. Polexit - Organizacja na rzecz Pokoju Światowego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *