Connect with us

technologia

Opóźnienie Dying Light 2: jaka jest nowa data premiery?

Published

on

Chociaż w dzisiejszych czasach często zdarza się, że mecze są opóźniane, opóźnienia wciąż bolą zagorzałych fanów, którzy tak długo czekali na grę.

Wiadomość jest prawdziwa – dwie z najbardziej oczekiwanych gier 2021 roku nie ukażą się w tej zaplanowanej dacie premiery. Tak, mówimy o Battlefield 2042 i Dying Light 2.

W tym poście skupimy się głównie na Dying Light 2 i dowiemy się, co powoduje opóźnienie. A co najważniejsze, jaka jest nowa data premiery. Więc zacznijmy.

Powód opóźnienia Dying Light 2

Informację o opóźnieniu gry potwierdził za pośrednictwem Twittera deweloper i dyrektor generalny Paweł Marchewka. Nadal przepraszał wszystkich graczy, którzy z utęsknieniem czekali na grę. To nie pierwszy raz, kiedy Dying Light 2 boryka się z opóźnieniem w wydaniu. Gra była już dwukrotnie przekładana wcześniej. Gra została pierwotnie ogłoszona na E3 2018 podczas konferencji prasowej Xbox przez Chrisa Avellone’a, który później opuścił zespół programistów po tym, jak stanął przed wieloma zarzutami o napaść na tle seksualnym. Po tym ogłoszono, że gra ukaże się wiosną 2020 roku. Jednak później pojawiła się wiadomość, że gra zostanie przełożona na czas nieokreślony. W maju 2020 r. pojawiły się doniesienia, że ​​rozwój Dying Light 2 został anulowany. Ale Techland później potwierdza, że ​​to tylko plotka, a gra jest w fazie rozwoju.

Gra napotkała wiele problemów w rozwoju, a deweloperzy narzekali na słabe systemy zarządzania i toksyczność w zespole. O opóźnieniu Dying Light 2 CEO Techlandu Paweł Marchewka powiedział: „Zespół robi stały postęp w produkcji, a gra zbliża się do mety. Gra jest gotowa i obecnie ją testujemy. To zdecydowanie największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek podjęliśmy. Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że aby doprowadzić grę do poziomu, który sobie wyobrażaliśmy, potrzebowalibyśmy więcej czasu na jej dopracowanie i optymalizację.”

Od prezesa jasno wynika, że ​​gra została opracowana i jest obecnie testowana przez ekspertów. A deweloperzy wciąż potrzebują trochę czasu, aby upewnić się, że wypuszczają najlepszą wersję gry.

Dying Light 2: Nowa data premiery

Jak już wspomniano, prace nad grą zostały zakończone i obecnie są testowane przez ekspertów. Studio stara się zapewnić wydanie najlepszej wersji gry, która jest wolna od błędów i usterek. Czyli opóźniona, a raczej nowa data premiery Dying Light 2 4 lutego 2022.

Czy możemy spodziewać się kolejnego opóźnienia tuż przed zmienioną datą premiery? Nie, nie sądzimy, ponieważ tworzenie gry zostało już zakończone. A dopracowywanie i ulepszanie gry nie zajmie dużo czasu. Tak więc 4 lutego 2022 będzie dniem, w którym będziemy mogli wypróbować Dying Light 2 na naszych konsolach do gier.

READ  Sejsmogram z Marsa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *