Connect with us

technologia

OnePlus twierdzi, że to najlepszy składany telefon w historii – i może dlatego ma rację

Published

on

OnePlus twierdzi, że to najlepszy składany telefon w historii – i może dlatego ma rację

Teraz wiemy więcej o nadchodzącym „OnePlus Open” OnePlus. Dyrektor generalny OnePlus, Pete Lau, spotkał się niedawno z technicznym YouTuberem Unbox Therapy, aby zaprezentować wczesną wersję nadchodzącego składanego smartfona firmy.

The Film z YouTube’a nie zawiera żadnych informacji na temat specyfikacji sprzętu ani funkcji oprogramowania, które według plotek będzie miał „OnePlus Open” w momencie premiery. Firma trzyma język za zębami. Zamiast tego skupia się wyłącznie na jednym konkretnym aspekcie urządzenia: jego zawiasie. Koncentrowanie się wyłącznie na zawiasie może wydawać się nieco dziwne, ale jest ku temu dobry powód, ponieważ widać, że włożono w to dużo pracy. Jak widać, po zamknięciu składany OnePlus ma cienką, pozbawioną szczelin konstrukcję, podobną do Galaxy Z Fold 5.

(Źródło zdjęcia: Unbox Therapy/OnePlus/YouTube)

Lau wyjaśnia, że ​​OnePlus ma „35 patentów” na sam zawias, aby zapewnić smukłą obudowę. Film demonstruje wytrzymałość komponentu: tester składa telefon na kartce papieru, a następnie pozwala mu zawisnąć w powietrzu, po prostu trzymając go za kartkę. Nie ślizga się ani nie zsuwa. Według Lau OnePlus przez lata udoskonalał konstrukcję zawiasów. W porównaniu do siostrzanej marki Oppo Find N2, nowy zawias telefonu składa się z 31 mniej elementów i jest „o 37 procent mniejszy”.

Składany OnePlus zaciśnięty na papierze

(Źródło zdjęcia: Unbox Therapy/OnePlus/YouTube)

Idealnie zbalansowane

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *