Connect with us

technologia

OnePlus przyspiesza ultraszerokokątną grę dzięki aparatowi o rozdzielczości 50 megapikseli

Published

on

Seria Sony IMX766 oneplus 9

  • OnePlus potwierdził, że seria OnePlus 9 ma ultraszerokokątny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli.
  • Wygląda na to, że aparat wykorzystuje również technologię obiektywu o dowolnym kształcie, aby umożliwić niezniekształcone ultraszerokokątne zdjęcia.

Plik Seria OnePlus 9 ma zostać ogłoszone 23 marca, a chiński producent zaczął ujawniać więcej szczegółów na temat telefonów. Teraz OnePlus ogłosił, że co najmniej jeden z telefonów (prawdopodobnie Pro) będzie wyposażony w ultraszerokokątny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli.

Pete Lau potwierdzone na Twitterze że seria OnePlus 9 będzie wyposażona w ultraszerokokątny aparat 50MP IMX766. Dodał w Śledź tweeta że ten ultraszerokokątny aparat zapewnia również nagrania bez zniekształceń. Prawdopodobnie wynika to z technologii soczewek freeform, co firma potwierdziła na początku tego tygodnia.

Lau opublikował dwa ultraszerokie obrazy, jeden pokazujący konwencjonalną ultraszeroką migawkę, a drugi przedstawiający migawkę ultraszerokokątnej strzelanki z serii OnePlus 9 (R). Sprawdź je poniżej.

To nie byłby pierwszy telefon wyposażony w czujnik aparatu IMX766, ponieważ Oppo Reno 5 Pro Plus (dostępny w Chinach) wykorzystuje ten czujnik jako główny aparat. Niemniej jednak czujnik oferuje rozmiar 1 / 1,56 cala i Według raportów ma piksel mikronowy, co czyni go mniej imponującym na papierze niż Samsung Isocell GN2 Czujnik 50MP. Ale nadal powinno to być uaktualnienie w stosunku do 48MP IMX586, który jest do tego używany OnePlus 8 ProUltraszerokokątny aparat z matrycą o wielkości 1/2 cala i pikselami 0,8 mikrona.

OnePlus też Potwierdzone na początku tego tygodnia że będzie oferował czujnik Sony IMX789 do swojego głównego aparatu, który mówi, że będzie to największy czujnik w telefonie OnePlus. Firma nie wypuściła jednak rozwiązania dla tego czujnika.

W każdym razie jest rozsądne, że jeden lub nawet oba z tych czujników mogą pojawić się na ekranie Oppo Find X3 Pro również. Dzieje się tak, ponieważ OnePlus 8 Pro i Oppo Find X2 Pro dostarczył w zeszłym roku prawie identyczne kamery główne i ultraszerokokątne.

Czytaj więcej: Kompletny przewodnik po ultraszerokokątnych telefonach z aparatem

READ  Nowa gra walki Fatal Fury / Garou pochodzi od SNK
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *