Connect with us

technologia

Omega x Swatch Speedmaster Sparks szaleją na całym świecie

Published

on

Omega x Swatch Speedmaster Sparks szaleją na całym świecie

szablon Sklepy na całym świecie, od Londynu po Genewę i od Hongkongu po Miami, były w sobotę tak przepełnione Omega x Swatch Speedmaster MoonSwatch został wydany w sklepach.

Kolekcja Omega x Swatch Speedmaster składa się z 11 elementów związanych z różnymi planetami i ciałami niebieskimi w naszym Układzie Słonecznym, w tym Księżycem, Ziemią, Słońcem, Marsem, Jowiszem, Saturnem, Plutonem, Wenus, Uranem, Neptunem i Merkurym. Chronograf kwarcowy MoonSwatch nawiązuje do mechaniki Zegarek księżycowy Omega Speedmaster zainspirowany przez NASA’S Apollo 11 Lądowanie na Księżycu 1969.

Kolekcja po raz pierwszy stanowi luksus Swatch Group omega Marka nawiązała współpracę ze swoim podstawowym odpowiednikiem Swatch i wyceniona na 260 USD, kupujący mogą odebrać całą kolekcję 11 zegarków za dużo mniej niż oryginalny Omega Speedmaster Moonwatch.

Chociaż firma Swatch dała jasno do zrozumienia, że ​​MoonSwatch nie jest edycją limitowaną, tysiące osób przybyło do najbliższego sklepu Swatch z aresztowaniami zgłoszone w Genewie i zamknięcie sklepu w centrum Londynu z powodu chaotycznych scen rozgrywających się na zewnątrz. Według wywiadu wideo przeprowadzonego przez hodinkeejeden kupujący ujawnił, że przyjechał do LA z Las Vegas i czekał na zewnątrz przez ponad 22 godziny, aby zabezpieczyć zegarek, który obecnie sprzedaje się ponad 10-krotnie w stosunku do pierwotnej wartości eBay i inne rynki wtórne.

Dla tych, którzy go przegapili, zapasy powinny pojawić się w wybranych sklepach w nadchodzących tygodniach.

Gdzie indziej, Golden Boy Haaland zamawia unikalny chronograf u specjalisty wojskowego MICROMILSPEC.

READ  Samsung ogłasza możliwe funkcje aparatu AI w serii Galaxy S24

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *