Connect with us

Zabawa

Ola Kwaśniewska jako nastolatka! Wrzuciła stare zdjęcie ze zwierzakiem. Trudno to poznać

Published

on

Ola Kwaśniewska Jest bardzo aktywna na Instagramie. Profil żony Kuby Badacha śledzi ponad 160 000 osób i chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i żartobliwie komentuje rzeczywistość. Przykładem takiego wpisu może być gdzie Pokazała nową fryzurę i zadbała o swój dom.

Aleksandra Kwaśniewska – zdjęcie z dzieciństwa

Tym razem Kwaśniewska postanowiła w zabawny sposób skomentować jesienną pogodę. W tej chwili za oknem nie jest zbyt przyjemnie i deszczowo – temperatura znacznie spadła. Córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego dodała zdjęcie udające kilkuletnie dziecko. Jest bardzo słonecznie, a ona ma na sobie strój kąpielowy. Trzyma w rękach kota.

Nie wiem jak wy, ale moim subiektywnym zdaniem ostatnim razem było mniej więcej ciepło – pisała i zwracała się do fanów.

Chętnie uczestniczyli w dyskusji. Większość zgodziła się:

Niestety mam takie samo wrażenie.

W moim przypadku brrr, dopóki jest do wiosny.

Mam te same melancholijne myśli – piszą.

Obejrzyj wideo
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się potajemnie

Ola Kwaśniewska od lat jest głośna. Jednak kiedy jej ojciec był prezydentem, starała się zejść z drogi. Do show-biznesu dołączyła w 2006 roku, kiedy była w “Tańcz z gwiazdami„Po latach przyznała, że ​​gdyby wiedziała, że ​​może znaleźć drogę do pracy w mediach, nie rozpoczęłaby kariery takim serialem. Dzięki temu, że w nim uczestniczyła, stała się celebrytką Długo pojawiała się w mediach, chodziła na salony, ale ograniczyła swoją aktywność do minimum, a potem skupiła się na małżeństwie z Kubą Badachem.

READ  Kinga Rusin opuszcza „Dzień dobry TVN”. Czy to wszystko z powodu sytuacji?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *