Connect with us

Zabawa

Ogłoszono datę premiery Wiedźmina: Koszmar Wilka

Published

on

Netflix Wiedźmin rośnie wraz z filmem o nazwie Wiedźmin: Koszmar wilkai zamiast skupiać się na Geralcie z Rivii. Podąży za ważną osobą w swojej historii. Oto początek i koniec, o których musisz pomyśleć Wiedźmin: Koszmar wilka.

Wiedźmin to seria książek i opowiadań polskiego pisarza Andrzej Sapkowski. Najbardziej znany jest ze swoich wariantów gier komputerowych. Następnie zaadaptowany na program telewizyjny i film w Polsce. W 2019 roku ostatecznie wydano wersję angielską z powodu Netflix.

Zasadniczo nazwany Ogłoszono datę premiery Wiedźmina: Koszmar Wilka. Wiedźmin, seria podążała za Geraltem von Rivią (Henry Cavill), Yennefer von Vengerberg (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan). Ich relacje pojawiły się w lepszych miejscach i skupiły się na harmonogramie, a ich ścieżki zlały się pod koniec pierwszego sezonu.

Chociaż wywołało to poruszenie wśród widzów, nie powstrzymało to widowiska przed triumfem. Obecnie otrzymuje film i prequel serialu telewizyjnego, aby jeszcze bardziej rozwinąć ten wszechświat. Pierwszy to Wiedźmin: Koszmar wilka, pracowity film, który odstawi Geralta na jakiś czas na bok, by skupić się na innej (ważnej) postaci: Vesemir.

Wiedźmin: Koszmar wilka został opracowany w styczniu 2020 r. i skontrastowany z podstawowym serialem telewizyjnym. Film jest energiczny i utrzymany w stylu anime, aby nadać mu alternatywną energię. Bez Geralta i film nie jest zaskakująco realistyczny jak serial. Jak to może mieć związek z główną serią i Geraltem, którego zna tłum? Oto początek i koniec, o których musisz pomyśleć Wiedźmin: Koszmar wilka.

Wiedźmin: Koszmar Wilka Szczegóły Story

Jak wspomniano powyżej, Wiedźmin: Koszmar wilka nie skupi się na Geralcie, jak robi to główna seria. Opowiem raczej historię jego trenera Vesemir. Film opowiada w tym momencie historię Vesemira, „dzielny młodociany czarownik, który uciekł przed egzystencją biedy„Do zabójcy zwierząt. To chyba najbardziej szanowany wiedźmin na świecie. Vesemir będzie miał wtedy zaskakujące doświadczenie, zmuszając go do walki z diabłami z jego przeszłości, podobnie jak dziwna nowa bestia zaczyna zagrażać królestwu.

READ  Rovio Entertainment Oyj: Darkfire Heroes pojawi się na całym świecie w kwietniu!

Pożegnaj się z Geraltem i przywitaj się z Vesemir

Obserwatorzy „Wiedźmin– Potrafi postrzegać Vesemira jako tego, który przygotował Geralta z Rivii według metod czarownika. W każdym razie Vesemira znajdujemy w „Koszmar wilka„Jest daleki od starzejącego się, siwiejącego mistrza, który można znaleźć w grach i różnych mediach.

W sumie film opowiada o życiu i sezonach znacznie młodszego Vesemira. Wiedźmin może żyć wiele lat, więc nie jest jasne, jak długo przed Geraltem”Koszmar wilka„Okres się dzieje. Jeśli wszystkie rzeczy są takie same, film powinien znacznie poszerzyć kontynent i różne zwierzęta, które go posiadają.

ten Netflix Tajemnica nie oferuje wiele w podstawowej metodzie działania dla „Koszmar wilka„Pokazuje, jak Vesemir konkuruje z mnóstwem bestii w zadziwiająco różnych okolicznościach. To, co zdradza ze środkowego opowiadania, pokazuje, jak wiedźmin żartuje ze zdezorientowaną, tępowłosą młodą damą i robi to ze skrzydlatym zwierzęciem skrępowanym przez niejasną postać. Kim są ci ludzie i dlaczego Vesemir z nimi walczy, wciąż pozostaje tajemnicą. Jednak fani upewniają się, że odkryją te sekrety, gdy „Koszmar wilka„Wyładowania za miesiąc.

Jak Koszmar Wilka jest powiązany z serią Wiedźmin

Teraz nie jest jasne, czy Czarodziej i koszmar wilka są ważne dla podobnego uniwersum/wydarzenia. Film na pewno kojarzy się z serialem podstawowym. Jak wspomniano niedawno, Vesemir będzie jego legalną prezentacją w: Wiedźmin w sezonie 2. Kiedy Geralt i Ciri pojawiają się w Kaer Morhen, młoda księżniczka może rozpocząć przygotowania.

Więc Koszmar wilka jest wypełniany jako prolog dla osoby. Kiedy sezon 2 z Wiedźmin wyjdzie, widzowie będą wiedzieć, czy są możliwości Wiedźmin: Koszmar wilka w jakiś sposób wpłynąć na sekwencję główną. Ale w zasadzie pomoże to widzom (zwłaszcza zainteresowanym książkami i grami komputerowymi) poznać możliwie najważniejszych wiedźminów.

READ  Nigdy więcej śniegu: polskie filmy łączą to, co społeczne z nadprzyrodzonym

Obsada Wiedźmińskiego koszmaru wilka

Cztery osoby na zewnątrz Wiedźmin: Koszmar wilka Obsada została ujawniona w następujący sposób, a my stworzyliśmy ich postacie, w tym:

  • Vesemir, głosu Theo James
  • Tetra, wyrażona przez Larę Pulver
  • Deglan, podkładany przez Grahama McTavish
  • Pani Zerbst, której głosu użyczyła Mary McDonnell

Theo James nie jest już charakterystyczny dla tego typu firmy, grając Hectora w Castlevania z Netflix i Rek’yr. wyraził się Mroczny Kryształ: Wiek Oporu. Graham McTavish ma dużo więcej pracy wokalnej w jego imieniu. Wspominając Draculę za serię Castlevania i wiele gier komputerowych, które wystawiają spektakle.

Lara Pulver jest najbardziej popularna ze względu na swoją pracę w Sherlock and Spooks, ale ma tak Księżniczka Mirana w Dota: Smocza krew.

McDonnell (Battlestar Galactica, Major Crimes) ma długą historię aktorstwa, ale to jej pierwsza praca głosowa.

Data wydania

Fani Wiedźmina od Netflixa czekają obecnie po cichu na pojawienie się drugiego sezonu. W międzyczasie jednak odwiedzą uniwersum Wiedźmina w innym czasie. Wiedźmin: Koszmar wilka będzie dostępny do przesyłania strumieniowego 23 sierpnia, zgodnie z harmonogramem, aby widzowie mogli się z nim zapoznać. Wszystko, czego potrzebujesz o Vesemirze przed jego legalną prezentacją w Wiedźmin w sezonie 2. Jest tam grany przez Kim Bodnia (Zabij Ewę).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *