Oglądaj Senegal vs Polska: Transmisja strumieniowa mistrzostw świata mężczyzn do lat 17 na żywo w telewizji – jak oglądać i transmitować transmisje sportowe z ligi Major League i uczelni

Rozgrywki Mistrzostw Świata FIFA U-17 FIFA dla Senegalu i Polski zostaną wznowione we wtorek rano, kiedy drużyny zmierzą się w drugim meczu grupy D na stadionie Si Jalak Harupat. Polska przegrała w weekend swój pierwszy mecz grupowy z Japonią niewielką porażką 0:1. Pierwszą połowę drużyny rozegrały bezbramkowo, lecz Japonia strzeliła jedynego gola w meczu w 77. minucie i objęła prowadzenie 1:0. Mimo 14 strzałów, z czego siedem było celnych, Polakom nie udało się trafić do siatki i musieli wyjść bez punktów.

Oto jak obejrzeć dzisiejszy mecz Pucharu Świata U-17 mężczyzn: Senegal vs Polska:

Data gry: 14 listopada 2023 r

Czas odtwarzania: 4:00 czasu wschodniego

TELEWIZJA: FOX Sport 2

Transmisja na żywo meczu Pucharu Świata U-17 mężczyzn: Senegal – Polska na Fubo: Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś!

Senegal zwyciężył w swoim pierwszym meczu fazy grupowej, wygrywając 2:1 z Argentyną i dominując przez większą część meczu, aby zdobyć trzy punkty. Zespół strzelił gola zaledwie w sześć minut po rozpoczęciu meczu i objął prowadzenie 1:0, gdy Amara Diouf po asyście Mamadou Sadio posłała piłkę do siatki. Diouf ponownie uderzył w 38. minucie, kiedy strzelił gola bez asysty i przed przerwą dał Senegalowi prowadzenie 2:0. Argentyna strzeliła gola tuż przed upływem czasu, ale było to za mało i za późno i Senegal zwyciężył.

Senegal jest obecnie sam na szczycie tabeli, a za nim plasuje się Japonia jedynie dzięki różnicy bramek. Argentyna jest na trzecim miejscu, a Polska na dole.

Mogą obowiązywać ograniczenia regionalne.