Oglądaj Polska vs Argentyna: Transmisja na żywo Pucharu Świata U-17 mężczyzn na żywo – jak oglądać i transmitować transmisje strumieniowe meczów ligowych i uniwersyteckich

Rozgrywki Pucharu Świata U-17 dla Polski i Argentyny zostaną wznowione w piątkowy poranek, kiedy obie drużyny zmierzą się w finałowym meczu grupy D na Międzynarodowym Stadionie w Dżakarcie. Polska znajduje się na dole tabeli grupowej i jak dotąd przegrała oba mecze w fazie grupowej. Zespół rozpoczął turniej od porażki 1:0 z Japonią, a w drugim meczu przegrał 4:1 z Senegalem. W meczu przeciwko Senegalowi Idrissa Gueye strzeliła dwa gole w pierwszych 30 minutach, a polski obrońca strzelił trzeciego, dzięki czemu zespół schodził do szatni na 3:0. W 66. minucie Polska wreszcie zdobyła bramkę po trafieniu Marcela Reguly, ale to nie wystarczyło, aby wrócić do gry.

Oto jak obejrzeć dzisiejsze Mistrzostwa Świata U-17 Mężczyzn: Polska vs Argentyna:

Data gry: 17 listopada 2023 r

Czas odtwarzania: 4:00 czasu wschodniego

TELEWIZJA: FOX Sport 1

Transmisja na żywo Mistrzostw Świata U-17 mężczyzn: Mecz Polska – Argentyna na Fubo: Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś!

Argentyna zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie D i potrzebuje zwycięstwa w piątek, aby zapewnić sobie miejsce w rundzie pucharowej. W pierwszym meczu drużyna przegrała 2:1 z Senegalem, ale w drugim meczu odrobiła straty, wygrywając 3:1 z Japonią. Claudio Echeverri strzelił gola w piątej minucie i dał Argentynie prowadzenie 1:0, a Valentino Acuña strzelił zaledwie trzy minuty później i powiększył prowadzenie. Japonia przeprowadziła kontratak na początku drugiej połowy, ale Agustín Ruberto strzelił gola w doliczonym czasie gry, przez co mecz był poza zasięgiem Japonii.

Senegal prowadzi obecnie w grupie z sześcioma punktami, druga Argentyna z trzema punktami, Japonia z trzema punktami na trzecim miejscu, a Polska z zerem punktów na ostatnim miejscu.

Mogą obowiązywać ograniczenia regionalne.