Connect with us

Zabawa

Oglądaj i streamuj online za darmo

Published

on

Wlać: Tomasz Ziętek
Sandra Korzeniak
Jacek Braciak
Agnieszka Grochowska
Robert Wickiewicz

Geny:

teatr

Dyrektor: Jan P. Matuszyński

Data wydania: 24 września 2021

Thriller polityczny oparty jest na prawdziwej historii młodego studenta, który został pobity na śmierć przez policję w komunistycznej Polsce w latach 80. XX wieku.

Netflix

Niestety, opcja Zostaw bez śladów nie jest dostępna w serwisie Netflix. Chociaż, w zależności od wybranego planu, możesz uzyskać dostęp do ogromnej biblioteki programów i filmów w serwisie Netflix przy różnych kosztach subskrypcji: 9,99 USD miesięcznie za plan podstawowy, 15,99 USD miesięcznie za plan standardowy i 19,99 USD miesięcznie za plan premium .

Cześć

W chwili pisania tego tekstu opcja Leave No Traces nie jest dostępna do przesyłania strumieniowego na Hulu za pośrednictwem tradycyjnego konta, którego cena zaczyna się od 6,99 USD. Jeśli jednak masz rozszerzenie HBO Max na swoim koncie Hulu, możesz oglądać dodatkowe filmy i buty na Hulu. Ten rodzaj pakietu kosztuje 14,99 USD miesięcznie.

Disney Plus

Ani śladu nie zostawiaj śladów na Disney+, co udowadnia, że ​​House of Mouse nie obejmuje wszystkich franczyz! Do Star Wars, Marvel, Pixar, National Geographic, ESPN, STAR i innych, Disney+ jest dostępny za roczną składką członkowską w wysokości 79,99 USD lub miesięczną opłatą w wysokości 7,99 USD. Jeśli jesteś nawet tylko fanem którejś z tych marek, to Disney+ jest zdecydowanie warty zarejestrowania i nie ma też żadnych reklam.

HBO maks.

Nie zostawiaj śladu na HBO Max. Ale jeśli nadal jesteś zainteresowany usługą, kosztuje ona 14,99 USD miesięcznie, co daje pełny dostęp do całego skarbca i jest również bez reklam lub 9,99 USD miesięcznie z reklamami. Jednak roczne wersje dla obu są tańsze, przy czym plan bez reklam kosztuje 150 USD, a plan z reklamami kosztuje 100 USD.

Amazon Prime Video

Niestety funkcja Leave No Traces nie jest dostępna do bezpłatnego przesyłania strumieniowego w Amazon Prime Video. Możesz jednak wybrać inne programy i filmy do oglądania, ponieważ istnieje szeroki wybór programów i filmów za 14,99 USD miesięcznie.

Premia pawia

Leave No Traces nie trafił do biblioteki streamingowej Peacock. Peacock ma wiele innych programów i filmów za jedyne 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie za konto premium.

Znakomity plus

Leave No Traces również nie jest dostępny w Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: podstawowa wersja obsługiwanej przez reklamy usługi Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Telewizor apple

Nie ma kości. Funkcja Pozostaw bez śladów nie jest obecnie przesyłana strumieniowo w bibliotece Apple TV+. Możesz oglądać wiele innych najlepszych programów i filmów, takich jak Mythic Quest, Teddy Lasso i Wolfwalkers z biblioteki Apple TV Plus za miesięczną opłatą 4,99 USD.

Telewizja Rakuten

Nie, funkcja Zostaw żadnych śladów nie jest obecnie dostępna do przesyłania strumieniowego na Rakuten TV.

Opcja Pozostaw bez śladów jest obecnie niedostępna do przesyłania strumieniowego.

Chcesz dowiedzieć się, gdzie obejrzeć kolejny film? Zajrzyj na naszą stronę wyszukiwania filmów i dowiedz się, gdzie możesz oglądać i przesyłać strumieniowo tysiące filmów online za darmo.

READ  „Ostatnie królestwo”, aktorka „Surface” Millie Brady zagra w „Permanence obiektu” (WYŁĄCZNIE)
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.