Connect with us

Zabawa

Odwiedź oficjalnie licencjonowane doświadczenie LARP „Szkoły WIEDŹMIN” w polskim zamku

Published

on

Ty też możesz zostać pogromcą potworów! CD PROJEKT RED ogłosiło oficjalne doświadczenie LARP-a w Wiedźmin Wszechświat! Szkoła wiedźmińska od kilku lat odbywa się w najpiękniejszych zamkach w Polsce.

Powiązany artykuł: Przerażający nowy zwiastun animowanej kontynuacji WIEDŹMIN: KOSZMAR WILKA

Wiedźmińska szkoła działa w Polsce od 2015 roku i od tego czasu wzięło w niej udział ponad 2000 osób z 52 krajów świata. Tylko w ten sposób można przeżyć 3 dni w prawdziwym zamku, ukończyć wiedźmiński trening pod okiem profesjonalnych trenerów, polować na potwory z bestiariusza, a nawet spotkać postacie znane z książek i gier!

– Aby uczęszczać do szkoły czarów, nie trzeba mieć żadnych specjalnych wymagań – mówi Dastin Wawrzyniak z agencji 5 Żywiołów, organizatora wydarzenia. „Cena biletu obejmuje podstawowy kostium, figurkę wiedźmińskiego adepta stworzoną przez nasz zespół scenariuszy, a przed grą odbywają się warsztaty, w których wyjaśniane są zasady gry i bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które przyjadą jako pierwsze na imprezie.

Obejrzyj film, aby poznać smak tego, czego można się spodziewać w Szkole Wiedźmina i dowiedz się więcej o wydarzeniu poniżej.

Przygoda zaczyna się, gdy robi się ciemno. Na adeptów wiedźmińskich czeka nie tylko trening, ale także żywy świat, pełnokrwiste postacie z tła z własnymi celami, trudne decyzje moralne oraz wydarzenia wspierane efektami specjalnymi i pirotechniką. Docelowo muszą podjąć najważniejszą decyzję – czy podjąć Próbę Traw i zostać wiedźminem.

W wiedźmińskiej szkole stronie internetowej Można znaleźć wiele informacji o tym, jak wygląda przygoda oraz zdjęcia scen z gry, które wyglądają jak kadry z serialu Netflix. Jest też lista nadchodzących wydarzeń z informacją o dostępności biletów.

Wiedźmin Sezon 2 powraca do Netflix 17 grudnia. Istnieje również seria prequeli o nazwie Wiedźmin: Pochodzenie krwi i animowany sequel zatytułowany Wiedźmin: Koszmar wilka Pojawił się na Netflix 23 sierpnia.

READ  Niespodziewane pożegnanie z programem „Love Island. Wyspa miłości”. Stało się!

To dobry czas, aby nim być Wiedźmin Miłośnik!

Przeczytaj też: Sophia Brown gra w nowej serii fantasy Netflixa WIEDŹMIN: POCHODZENIE KRWI

Czy jesteś fanem? Wiedźmin? Chciałbyś uczęszczać do szkoły wiedźmińskiej? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub dalej. wiedzieć Facebook, Świergot, lub Instagram! Możesz też kontynuować konwersację ze mną osobiście na Twitterze @josh_millican. Dread Central jest teraz włączony Wiadomości Google!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *