Connect with us

Zabawa

O czym jest polski dramat LGBTQ Queen na Netflix?

Published

on

Idealny czas na Pride 2022, królowa na Netflix to szczery polski serial LGBTQ o paryskiej szwaczce, która pracuje jako drag queen na pół etatu.

Po kilkudziesięciu latach nieobecności Sylwester (Andrzej Seweryn) wraca do domu, by pogodzić się z córką (Maria Peszek). Abonenci Netflixa mogą również rozpoznać znajomą twarz w serialu dziwne oko gwiazda Anton Porowski wraca do aktorstwa królowa jako pomocnik krawiecki Antoś. Nic dziwnego, że pojawił się tutaj, ponieważ Antoni był wychowywany przez polskich rodziców po emigracji do Kanady.

Ta limitowana seria, składająca się z zaledwie czterech odcinków, jest idealnym weekendowym oglądaniem podczas stosunkowo wolnego weekendu w serwisie Netflix. Ale biorąc pod uwagę emocjonalny temat, myślę, że będziesz chciał sięgnąć po swoje tkanki podczas oglądania.

Może znasz Seweryna z innego serialu Netflix, polskiego thrillera kryminalnego Bagno. królowa występują także Maria Peszek, Julia Chętnicka, Kova Rea, Paweł Koślik, Henryk Niebudek i Piotr Witkowski.

Królowa w podsumowaniu Netflix

Sylwester to emerytowany krawiec, który wyjechał z Polski ponad 50 lat temu. Ale po otrzymaniu listu z prośbą o oddanie nerki chorej córce, po raz pierwszy od lat wraca do domu, aby się z nią pogodzić i skonfrontować z przeszłością.

Na podstawie zwiastuna projektu, królowa wygląda na znakomitą i przejmującą queerową produkcję i zawsze miło jest widzieć, jak usługi streamingowe rozgałęziają się, jeśli chodzi o opowiadanie historii. Netflix naprawdę przybił to świetnymi zagranicznymi treściami.

Przeczytaj pełne streszczenie Netflix:

Sylwester, emerytowana krawcowa, która obecnie pracuje na pół etatu jako drag queen, wyjechała z Polski pięćdziesiąt lat temu i od tego czasu mieszka w Paryżu. Pewnego dnia otrzymuje list z prośbą o oddanie nerki chorej córce, którą zostawił tyle lat temu i której nigdy nie widział. Niechętnie wyrusza w podróż powrotną do ojczyzny, do górniczego miasteczka, do którego przyrzekł nigdy nie wracać. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do konfrontacji z przeszłością i wykorzystania swoich umiejętności artystycznych do stworzenia spektaklu, który ma uratować to małe miasteczko górnicze. To historia odkupienia, drugiej szansy i miłości, która przekracza wszelkie różnice.

Czy zamierzasz oglądać królowa na Netflixie w ten weekend? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

READ  Gdy ta cywilizacja dobiega końca, utknęliśmy na „śmiesznym” etapie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o intymnej serii, możesz sprawdzić oficjalny zwiastun poniżej. królowa teraz tylko strumienie na Netflix.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *