Connect with us

technologia

Nowy Siri Remote żegna się z grami Apple TV, które wymagają sterowania ruchem

Published

on

Nowy pilot Siri firmy Apple nie jest wyposażony w akcelerometr ani żyroskop, co oznacza, że ​​nie będzie działał jako kontroler ruchu w niektórych grach Apple TV. Pominięcie było pierwsze odkryty przez Trendy cyfrowei można je znaleźć na stronach produktów pilotów zdalnego sterowania. Plik stary Siri Remote wymienia „akcelerometr” i „trójosiowy żyroskop” w specyfikacji, ale nie ma ich w specyfikacji Nowa aukcja (Połączyliśmy się z pamięcią podręczną Google, ponieważ Apple Store jest obecnie niedostępny, zanim zamówienia w przedsprzedaży AirTags trafią do trybu online).

Zmiana oznacza, że ​​nowy pilot Siri nie będzie działał z niektórymi grami Apple TV, które polegają na sterowaniu ruchem. Zgodnie z kodem w tvOS 14.5 widziane z MacRumorsPodczas próby zagrania w niezgodną grę pojawia się następujący komunikat o błędzie: „Aby zagrać w tę grę na swoim Apple TV, musisz użyć pilota Apple TV (1. generacji) lub zgodnej konsoli PlayStation, Xbox lub MFI. Podłącz kontroler. ” Jeśli masz taki, możesz zachować starego pilota Siri na takie okazje.

Brak kontroli ruchu może wydawać się zaskakujący, biorąc pod uwagę, że nowy Apple TV miał być bardziej skoncentrowany na grach i niż się zbliża Apple Arcade dojrzewa w całkiem atrakcyjną usługę subskrypcji gier. Jednak w ostatnich latach Apple zwrócił uwagę na bardziej tradycyjne kontrolery do gier, z dala od kontroli ruchu. Żadne więcej gier nie było potrzebne do obsługi sterowania ruchem pilota Siri w czerwcu 2016 r Zaledwie kilka miesięcy po uruchomieniu pilota obok tego Apple TV 2015. Następnie w czerwcu 2019 r. ogłosił Wsparcie Apple TV dla kontrolerów Xbox One i PS4. Dostępna jest obsługa kontrolerów PS5 i Xbox Series X i S. oczekuje się, że nadejdzie z tvOS 14.5.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.