Connect with us

technologia

Nowy przenośny oczyszczacz powietrza LG jest tym, co George Jetson nosiłby na złej osi czasu

Published

on

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Nowy przenośny oczyszczacz powietrza firmy LG jest tym, co George Jetson nosiłby na złej osi czasu

wizerunek:: LG

Firma LG zaprezentowała w czwartek nowy przenośny oczyszczacz powietrza PuriCare ™, który w zasadzie przedstawia jeden z domowych oczyszczaczy powietrza LG. Urządzenie coś wygląda George Jetson mógł nosić, gdyby utknął w złym tImeline – z pożarami lasów wywołanymi zmianami klimatycznymi, zmilitaryzowanymi pokojowymi demonstrantami, którzy gazowali we łzach, i globalną pandemią chorób układu oddechowego.

Firma LG chwali urządzenie zasilane bateryjnie jako „nową kategorię w przenośnej technologii oczyszczania powietrza”, ponieważ wykorzystuje dwa filtry H13 HEPA i zapewnia użytkownikowi znaczną ochronę przed niebezpiecznymi cząstkami unoszącymi się w powietrzu. Zaawansowana technologicznie maska ​​dostosowuje nawet wlot powietrza do wzorca oddychania użytkownika.

„Dzięki dwóm wentylatorom i opatentowanemu czujnikowi oddechu przenośny oczyszczacz powietrza LG umożliwia użytkownikom pobieranie czystego, przefiltrowanego powietrza, podczas gdy czujnik oddechu wykrywa cykl i objętość oddechu użytkownika i odpowiednio dostosowuje podwójne trójbiegowe wentylatory” – powiedział LG opublikował informację prasową nocny. „Wentylatory automatycznie przyspieszają, aby pomóc w pobieraniu powietrza, i zwalniają, aby zmniejszyć opór wydechu i sprawić, że oddychanie będzie łatwe”.

Jedyny taki problem Skraj zwraca uwagę, że maska ​​może nie być dobrym wyborem podczas pandemii koronawirusa. Jednym z powodów, dla których eksperci ds. Zdrowia publicznego zalecają maski, jest to, że mogą one pomóc powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa przez osoby, które mogą nie wiedzieć, że są chore. Maski może chronić użytkownika Jednak nowa maska ​​LG nie chroni ludzi wokół noszącego i przeczy celowi uniwersalnego maskowania, zwłaszcza gdy bezobjawowa transmisja jest tak powszechne.

Jednak nowa maska ​​byłaby teoretycznie przydatna podczas sezonu pożarów lasów, ponieważ tysiące akrów płoną i stwarzają zagrożenie dla oddychania w miejscach takich jak Kalifornia. Zeszłego lata pożary lasów w Australii były tak wielkie, że Wewnętrzne czujniki dymu zostały włamane do centrum Sydney. Nowa maska ​​LG byłaby prawdopodobnie mile widzianym dodatkiem w takim scenariuszu.

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Nowy przenośny oczyszczacz powietrza firmy LG jest tym, co George Jetson nosiłby na złej osi czasu

wizerunek:: LG

Jak szybko ta nowa maska ​​LG będzie dostępna i gdzie można ją kupić? Ta część jest niejasna. W komunikacie prasowym LG podano, że będzie on dostępny na „wybranych rynkach” w „czwartym kwartale”. Obecnie nie wiemy, czy obejmuje to Stany Zjednoczone.

Nie wygląda nawet na to, że LG poszło o krok dalej, aby zapewnić człowiekowi działający prototyp swojej najnowszej informacji prasowej. Firma używała jednego Zdjęcie Stock Model i po prostu przerobił maskę na twarz. Ten konkretny model wydaje się być ulubionym modelem dla fanów technologii. W ciągu ostatnich kilku lat dostał Słuchawki douszne i targował się prywatne usługi samochodowe w Europie.

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Nowy przenośny oczyszczacz powietrza firmy LG jest tym, co George Jetson nosiłby na złej osi czasu

wizerunek:: LG / iStockPhoto

W XX wieku obiecano nam wiele możliwych przyszłości. To było to Przyszłość odrzutowca, the latający samochód przyszłościkto … Robot Butler Future. Wersje utopia zawsze były tuż za rogiem. Ale wyraźnie wypełniliśmy dystopijną przyszłość Odzież chroniąca przed zanieczyszczeniami do użytku osobistego, powszechna panikaoraz scenariusz, w którym leżą niektóre z największych miast Ameryki walcz o przetrwanie.

Na szczęście tego nie widzieliśmy nuklearna apokalipsa i na stałe podziemne bunkry nadal, ale szczerze mówiąc, to zawsze jest na stole, biorąc pod uwagę samą liczbę Prawie spudłowane Mieliśmy przez ostatnie pół wieku.

Równie łatwo możemy przystosować się do dystopii, w której żyjemy, z katastrofą na każdym rogu. Musimy się zastanowić, czy dominującym trendem w modzie lat 2020 będzie bogata żyła dystopijnej technologii w stylu LG. Może powinniśmy nazwać to Immortan Jetson Chic.

READ  Zagrożenia ze strony Rosji i Białorusi skłaniają Polskę do zwiększenia wydatków na obronność dzięki nowej ustawie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.