Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Nowy mod przenosi stolicę Polski do Grand Theft Auto IV

Published

on

Nowy mod przenosi stolicę Polski do Grand Theft Auto IV

Modder BartoszBuster ogłosił, że Grand Theft Auto IV Poland: Warsaw ukaże się 1 sierpnia. Aby uczcić tę zapowiedź, modder udostępnił również zwiastun tego moda, który znajdziecie poniżej.

Jak sugeruje tytuł, mod ten przeniesie stolicę Polski, Warszawę, do otwartej gry Rockstara. Jako Niko Bellic gracze mogą eksplorować otoczenie.

BartoszBuster pracuje nad tą mapą od 2014 roku. Teraz nie wiem, czy będzie zawierać misje niestandardowe, czy nie. Wygląda na to, że będzie to po prostu duży obszar do zbadania przez graczy.

Mówiąc o GTA 4, oto kilka innych fajnych modów. Ten mod przywraca wrażenia z gry wieloosobowej i jest koniecznością. Ponadto jest też fajny mod uzupełniający grę Pojazdy z lat 1950-1993 i Mod konwersji nazwy Nowego Jorku. I ostatni, GTA IV Ultimately Beautiful Edition to pakiet modów o pojemności 7,8 GB, który ma na celu zmianę grafiki gry.

Na pewno zaktualizujemy tę historię za pomocą linku do pobrania, gdy będzie dostępna. Do tego czasu ciesz się następującym zwiastunem!

Jan Papadopoulos

John jest założycielem i redaktorem naczelnym DSOGaming. Jest fanem gier na PC i bardzo wspiera społeczności moddingowe i niezależne. Przed założeniem DSOGaming John pracował na wielu stronach z grami. Chociaż jest zagorzałym graczem na PC, jego korzenie związane są z konsolami. John kochał – i nadal kocha – 16-bitowe konsole i uważa SNES za jedną z najlepszych konsol. Mimo to platforma PC zdobyła mu przewagę nad konsolami. Było to w dużej mierze zasługą 3DFX i jego legendarnej, dedykowanej karty graficznej Voodoo 2 z akceleratorem 3D. John napisał również pracę magisterską na temat ewolucji kart graficznych na komputery PC.
Kontakt: E-mail

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *