Connect with us

Zabawa

Nowości w serwisie Netflix oraz 10 najlepszych filmów i seriali: 13 października 2021 r.

Published

on

Fever Dream jest teraz na Netflix

Szczęśliwego Nowego Dnia i witamy w podsumowaniu nowości w serwisie Netflix, gdzie mamy do zrelacjonowania 16 nowych filmów i programów telewizyjnych z ostatnich dwóch dni. Zamierzamy również omówić top 10s Netflix, gdzie, jak zgadłeś, Gra w kalmary jest nadal numerem 1.

Na ruchomym froncie oryginalna seria Netflix Zamarznięci martwi opuścił Netflix dzisiaj. Na jutro nie ma wielkich ruchów, ale w piątek widzimy odejście Amerykańskie ja (1992), Oddbods: imprezowe potwory, Początki League of Legends (2019) i Rok w kosmosie (2015).

Na listopad planowanych jest o wiele więcej przeprowadzek, więc sprawdź je tutaj.

W tym tygodniu nadchodzi czwarty sezon CoComelon, Ty Sezon 3 i jutro to premiera Inne życie Sezon 2.

Przejdźmy teraz do najnowszych wiadomości na Netflix!


3 najlepsze nowe filmy i programy do obejrzenia w serwisie Netflix już teraz

Mądrzy ludzie (2008)

Gatunek muzyczny: Komedia, dramat, romans
Dyrektor: Uderzenie Noama
Rzucić: Dennis Quaid, Kościół Thomasa Hadena, Sarah Jessica Parker
Pisarz: Mark Poirier
Czas trwania: 95 minut

Wydana 13 lat temu komedia romantyczna dokumentuje losy dzikiego brata, który wraca do domu i wywraca do góry nogami życie owdowiałego profesora (wraz z rodziną).

Recenzje nie były szczególnie mocne, gdy po raz pierwszy zostały opublikowane w powiedzenie ReelView „Główny problem z Mądrzy ludzie jest to, że nigdy nie otwiera nowych możliwości. Widzieliśmy, że ten obszar został lepiej przetworzony przez bardziej czułe filmy ”.

Violet Evergarden film (2020)

Gatunek muzyczny: Animacja, dramat, fantasy
Dyrektor: Taichi Ishidate
Rzucić: Yui Ishikawa, Daisuke Namikawa, Takehito Koyasu
Pisarz: Kana Akatsuki, Reiko Yoshida
Czas trwania: 140 minut

Fani anime są dobrze przygotowani na ten miesiąc (zwłaszcza z wiadomością o OG Cowboy Bebop już wkrótce na Netflix), a dziś film dołącza do festiwalu wraz z pojawieniem się Violet Evergarden.

READ  ESE zdobywa kontrakt na dystrybucję telewizji z ELEVEN SPORTS na Porsche Esports Sprint Challenge Poland

Czego możesz się spodziewać:

„Ponieważ świat zostawia za sobą wojnę, a postęp technologiczny zmienia jego życie, Violet wciąż ma nadzieję, że ponownie zobaczy swojego utraconego dowódcę”.

Gorączkowy sen (2021)

Gatunek muzyczny: Dramat, horror, tajemnica
Dyrektor: Symbol zastępczy dla Claudia Llosa
Rzucić: María Valverde, Dolores Fonzi, Guillermo Pfening
Pisarz: Claudia Llosa, Samanta Schweklin
Czas trwania: 93 minuty

Sezon horrorów jest teraz w pełnym rozkwicie, a dziś widzimy wydanie hiszpańskiego horroru, który przyciąga krytyków, mimo że nie zaczyna się zbyt dobrze od publiczności.

Kierowana przez Maríę Valverde (najbardziej znana z roli w Ridley Scotts Exodus: bogowie i królowie) to historia dwóch młodych matek, które są najwyraźniej związane z nadchodzącą katastrofą ekologiczną tuż za rogiem.


Pełna lista nowości w serwisie Netflix 12-13 października

Dodano 13 nowych filmów

 • Bright: Samurai Soul (2021) Netflix Original – TV-14 – Polish – We wczesnych latach Restauracji Meiji w Japonii, ludzki ronin musi zjednoczyć się z zabójcą orków, aby uratować elfkę-sierotę przed ich wspólnym wrogiem.
 • Konwergencja: odwaga w kryzysie (2021) Netflix Original – R – Polish – Ponieważ COVID-19 zwiększa podatność na zagrożenia na całym świecie, niedoceniani bohaterowie ze wszystkich dziedzin życia pomagają odwrócić bieg wydarzeń ku lepszej przyszłości.
 • Gorączkowy sen (2021) Netflix Original – R – hiszpański
 • Kuselan (2008) – TV-PG – Hindi – Dwoje przyjaciół z dzieciństwa – jeden teraz jest gwiazdą filmową, drugi fryzjerem – spotykają się po raz pierwszy od lat podczas kręcenia filmu w swoim rodzinnym mieście.
 • Making Malinche: film dokumentalny autorstwa Nacho Cano (2021) Netflix Original – TV-MA – hiszpański – Weź udział w procesie twórczym nowego musicalu Nacho Cano opartego na historii miłosnej Malinche i Hernán Cortés oraz połączeniu ich dwóch światów.
 • Mutu (1995) – TV-PG – Hindi – Właściciel ziemski i jego robotnik zakochują się w tej samej kobiecie i przygotowują grunt pod trójkąt miłosny, spisek morderstwa i odrodzenie tajemnic z przeszłości.
 • Operacja Hiacynt (2021) Netflix Original – TV-MA – Polska – Niezadowolony z wyniku śledztwa w sprawie morderstwa w warszawskiej społeczności gejowskiej urzędnik w komunistycznej Polsce w latach 80. postanawia odkryć prawdę.
 • Demonstracja (2004) – TV-14 – Tamil – Zakochana w niewidomej dziewczynie sympatyczny wieśniak okłamuje ją o tym, jak wygląda… dopóki nie odzyska wzroku i pomyli go z innym mężczyzną.
 • Rita Moreno: Po prostu dziewczyna, która to wybrała (2021) – PG-13 – English – Zdobywczyni Emmy, Grammy, Oscara i Tony Rita Moreno opowiada historię swojej niezwykłej 70-letniej kariery w Hollywood ze śmiałością i ironicznym humorem.
 • Shivaji (2007) – TV-14 – Tamil – Kiedy filantropijne przedsięwzięcia inżyniera oprogramowania są ograniczane przez skorumpowane władze, wykorzystuje on swój spryt i siłę do walki o reformy społeczne.
 • Inteligentni ludzie (2008) – R – niemiecki
 • Umrika (2015) – TV-MA – Hindi – Ambitny człowiek wyjeżdża ze swojej małej indyjskiej wioski do Ameryki. Ale kiedy nie ma już listów do domu, jego brat wyrusza na własną przygodę.
 • Violet Evergarden film (2020) – TV-PG – japoński
READ  Michael Keaton powraca jako Batman w nadchodzącym filmie „The Flash”

Dodano 3 nowe seriale telewizyjne

 • Mighty Express (sezon 5) Netflix Original – TV-Y – angielski – Przeżyj przejażdżkę Potężnym Ekspresem – zespołem pociągów i ich małymi przyjaciółmi, którzy pokonują trudności na torach dzięki szybkiemu myśleniu i pracy zespołowej!
 • Reflection of You (sezon 1 – nowe odcinki co tydzień) Netflix Original – TV-14 – Koreański – Godne pozazdroszczenia życie kwitnącej malarki zaczyna się strzępić na brzegach, gdy bystra młoda kobieta, z którą była kiedyś przyjaciółką, pojawia się ponownie jako skorupa jej dawnego ja.
 • Filmy, które nas stworzyły (sezon 3) Netflix Original – TV-MA – Niemiecki – Te hity połączyły nas i dały nam czas w naszym życiu. Poznaj aktorów, reżyserów i znawców branży, którzy to umożliwili.

10 najlepszych filmów i seriali w serwisie Netflix na 13 października 2021 r.

Gra w kalmary oraz Winni nadal rządzą na szczycie top 10 Netflixa. Tytaniczny znalazł się na szczycie listy filmów po dodaniu 1 października. Kolejną niespodzianką na liście filmów jest nowy film dla dzieci LOL niespodzianka to zajmuje P7.

# Show telewizyjne Kino
1 Gra w kalmary Winni
2 Pokojówka Tytaniczny
3 Bezwstydny Idź w dobrym stylu
4. Na moim bloku Mój mały kucyk: nowe pokolenie
5 Pięciu Juanów W twoim domu jest ktoś
6. jarmark o północy Coś pożyczonego
7th Czarna lista LOL Surprise: Film
ósmy CoComelon Jumanji
9 Klub opieki nad dziećmi Bracia przyrodni
10 Całkiem sprytny Dziecko karate
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *