Connect with us

technologia

Nowe szczegóły dotyczące strefy zdemilitaryzowanej w Warzone 2 i Modern Warfare 2

Published

on

Nowy film wydany przez twórcę treści Call of Duty NeroKino najwyraźniej przedstawił nowe szczegóły Call of Duty Warzone 2, które mogłem niezależnie zweryfikować z własnymi źródłami.

Źródła wskazują, że większość informacji w filmie jest w rzeczywistości poprawna, z kilkoma dziwactwami tu i tam.

Nie będziemy omawiać większości tego, co zostało powiedziane w filmie NerosCinema, więc zachęcamy do obejrzenia jego filmu. Zamiast tego omówimy trzy ważne szczegóły; Twierdze, mapa Warzone 2 i DMZ oraz powracające mapy Call of Duty.

karty zwrotne

Zgodnie z moją wczesną recenzją z listopada zeszłego roku dla Modern Warfare 2 (przez VGC), stare mapy wrócą nie tylko do głównego tytułu, ale także do samej mapy Warzone 2. W ramach mapy Warzone 2 mapy zostały dodane i rozszerzone zgodnie z moim oryginalnym raportem.

Ostateczne nazwy punktów POI dla samej mapy nie zostały jeszcze ustalone, ale wciąż mogę naszkicować niektóre z tych map i ich lokalizacje w Warzone 2.

drapacz chmur

drapacz chmur

Highrise znajduje się w prawym górnym rogu mapy pod nazwą POI Modern City. Zgodnie z oczekiwaniami, Modern City zawiera duże miasto z wieloma drapaczami chmur i wysokimi budynkami, które powinny zadowolić graczy, którzy przegapili Verdansk z oryginalnej gry Warzone.

kamieniołom

Kamieniołom znajduje się w lewym górnym rogu mapy pod nazwą POI Kamieniołom.

kamieniołom
kamieniołom

terminal

Terminal znajduje się w prawym dolnym rogu mapy pod nazwą POI „Lotnisko”. To jedna z trzech lokacji na mapie z dużą fortecą.

afgański

Afgańskie Call of Duty
afgański

Afgan znajduje się na środku mapy, ale nieco na lewo pod nazwą POI „Jaskinie”.

Istnieje również kilka innych lokalizacji POI, które mogą zawierać więcej map Modern Warfare 2, w tym „Mountain Town”, które znajduje się obok obserwatorium na środku mapy i może zawierać Fevalę.

Istnieje również kilka innych lokalizacji, które wydają się wskazywać na kilka innych map, ale źródła nie były w stanie potwierdzić informacji przed publikacją tego artykułu.

READ  Władimir Putin grozi „zniszczeniem” przeciwników, gdy kryzys migracyjny i inwazja na Ukrainę budzą obawy wojenne

forty

Twierdze to coś, nad czym siedzę już od jakiegoś czasu, a wraz z najnowszym filmem Neroscinemy ujawniającym informacje o twierdzach, chciałem je nieco dokładniej wyjaśnić.

Twierdze znajdują się na całej mapie, dając graczom coś więcej do zrobienia, a nie tylko kupowanie wyposażenia w sklepie. Na mapie jest ich około 25-30 (więc prawdopodobnie tyle, ile zwykle kupujemy stacje, do których jesteśmy przyzwyczajeni).

Istnieje również kilka różnych poziomów twierdz, z trzema dużymi twierdzami i około 20-25 mniejszymi twierdzami rozsianymi po całej mapie. Twierdze są zwykle strzeżone przez sztuczną inteligencję i zawierają cele, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do swojego sprzętu.

Przypuszczalnie im twardsza twierdza, tym większa nagroda. Nie wszystkie UM-y mają również forty, ponieważ przypuszczalnie w obszarze o dużym natężeniu ruchu, takim jak Modern City, w ogóle ich nie ma.

ikona fortecy
Przykład „małego” symbolu twierdzy (nie z gry).

Chociaż Warzone 2 jest wciąż w fazie rozwoju, Twierdze zostały mi opisane jako nowy dynamiczny element, który ma na celu skłonienie graczy do dokładnego przemyślenia swoich decyzji, ponieważ po zdobyciu Twierdzy inni gracze nie mają do niej dostępu.

Jeśli w pobliżu nie ma dostępnych twierdz, musisz albo przenieść się do następnej dostępnej lokalizacji, albo poczekać na pojawienie się pociągu, który obejmuje całą mapę.

Warzone nie jest też obcy AI, po raz pierwszy zintegrował sztuczną inteligencję z Calderą kilka miesięcy temu, co prawdopodobnie pozwoliłoby ocenić, jak społeczność zareaguje na tę funkcję.

Warzone 2 i strefa DMZ

Od czasu mojego pierwszego raportu informowałem, że Warzone 2 i strefa DMZ będą dzielić tę samą mapę, co moim zdaniem nadal jest prawdą. W grudniu 2021 r. źródło wysłało mi pierwszy materiał filmowy i obrazy nowej mapy DMZ, która zawiera małe ikony celów.

Udało mi się zweryfikować wideo i obrazy z innymi źródłami, które powiedziały, że materiał pochodzi z DMZ. Teraz prawie sześć miesięcy później nowo zdobyte źródło przysłało mi mapę Warzone 2, która jest identyczna z mapą DMZ.

READ  Świętuj przebojowy sitcom z lat 90. z limitowaną edycją kolekcji Miracle Gel™ X Friends™ od Sally Hansen®

Dla mnie przynajmniej potwierdza to, że Warzone 2 i DMZ będą dzielić tę samą mapę, a każdy tryb będzie miał inną pętlę rozgrywki. ja też zgłoszone w przeszłości że strefa DMZ jest rozwijana od kilku lat, a sama mapa została zaprojektowana zarówno dla strefy DMZ, jak i Warzone 2.

Jeśli nie wiesz, czym będzie strefa DMZ, jest to trzeci tryb gry w Modern Warfare 2, który będzie Call of Duty, który przyjmie tryb gry oparty na ekstrakcji. Gracze walczą z innymi graczami i sztuczną inteligencją, próbując ukończyć, łupić i wydobywać cele.

Modern Warfare 2 ma zostać wydany jeszcze w tym roku, a data premiery zwiastuna to 8 czerwca.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.