Connect with us

Sport

NORMA DANADI | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Norma Snider Danadic z Lordstown, dawniej długoletnia mieszkanka Niles, zmarła o godzinie 00:48 w czwartek 30 czerwca 2022 r. w Hospicjum Doliny – Hospicjum Dom Polska. Miała 85 lat.

Pani Danadic urodziła się 7 kwietnia 1937 roku w Bellaire w stanie Ohio jako córka Normana i Virginii Timberlake Snider.

Norma była absolwentką Liceum Bellaire.

Pani Danadic była gospodynią domową i uwielbiała dbać o swoją rodzinę. Była wyjątkowo dobrą kucharką i lubiła pikować i szyć. Uwielbiała też przebywać na zewnątrz i opiekować się kwiatami.

Kiedy ich dzieci dorastały, Norma i jej mąż zawsze zabierali swoje rodzinne biwaki i wakacje w różne miejsca. Kochała swoją rodzinę, zwłaszcza czas spędzony z wnukami i prawnukami.

Norma pozostawiła dwie córki, Debby (John) Deuble z Beaufort, Karolina Północna i Jodie Ciriello z Lordstown; dwóch synów, Frank Danadic (Crystal Buckley) z Mineral Ridge, OH i Ron (Rhonda) Danadic z Niles, OH; szwagierka Bonnie Bustamante; szwagier, Frank Danadic; 11 Wnuków, Lindsay Deuble, Chris (Stacey) Deuble, Amanda (Jon) Mancino, Amber (Anthony) Fairbanks, Ashley Danadic, Melissa (Kenny) Kuzmick, Nick (Stephanie) Danadic, Dana (Terry Gearhart) Danadic, Debra (Dustin) Rivera, Ron Danadic i Chloe Danadic; i 14 prawnuków.

Oprócz rodziców, pani Danadic została poprzedzona śmiercią przez męża Ronalda L. Danadic, lat 59, 16 października 2015 r.; jeden brat, Bill (Nancy) Snider; siostra Judy Hepler; szwagierka Joyce Greenwood; i prawnuczka Olive Kuzmick.

Wpłaty na pamiątkę można składać na rzecz Hospicjum Doliny – Hospicjum Domu przy 9803 Sharrott Road, Youngstown, OH 44514.

Przyjaciele i rodzina mogą obejrzeć nekrolog i złożyć kondolencje na stronie www.NicholasFuneral Home.com

Godziny urzędowania to wtorek, 5 lipca 2022 r. od 17:00 do 19:00 w Wm Nicholas Funeral Home and Cremation Services LLC, 614 Warren Ave. Niles, OH 44446.

Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w środę 6 lipca 2022 r. o godz. 10.00 w domu pogrzebowym.

READ  Federer musi przejść operację kolana, która jest nieczynna od „wielu miesięcy”

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Niles City Cemetery.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.