Connect with us

Zabawa

Nordic Entertainment: Grupa NENT zdobywa prawa do Premier League w Holandii, Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie w latach 2022-2028

Published

on

  • Viaplay 380 występów na żywo Premier League Graj w każdym sezonie Holandia, Polska, Estonia, Łotwa i Litwa
  • Viaplay Relacje z najlepszymi lokalnymi komentatorami, ekspertami i programami studyjnymi
  • Grupa NENT już trzyma Premier League Prawa w Szwecja, Dania, Finlandia i Norwegia

Nordycka grupa rozrywkowa (Grupa NENT) zapewnił wyłączne prawa medialne do Premier League, najlepsza i najpopularniejsza narodowa liga piłkarska na świecie, na żywo na swoim Viaplay Usługa przesyłania strumieniowego w Holandia, Polska, Estonia, Łotwa i Litwa od 2022 do 2028 roku. Przełomowa, sześciosezonowa umowa zostaje rozszerzona grupy NENT wieloletnie partnerstwo z Premier League też dziewięć krajów europejskich i przyspieszy Viaplay Pozycjonowany jako ojczyzna transmisji sportowych premium w grupy NENT najnowsze rynki.

Każdego sezonu, Viaplay pokazuje 380 na żywo Premier League pasuje do Holandia, Polska, Estonia, Łotwa i Litwagdzie fani lubią znane i znane na całym świecie drużyny Manchester United, Liverpool, Arsenał, Manchester City, Tottenham Hotspur, Chelsea, Leicester City, Everton i West Ham United co tydzień. Viaplay pełny Premier League Relacja obejmuje najwyższej klasy lokalnych komentatorów, ekspertów i programy studyjne.

Premier League jest nadawany w ponad 190 krajach i przyciąga największą na świecie widownię telewizyjną ze wszystkich lig piłkarskich. Grupa NENT już posiada wyłączność Premier League Prawa w Szwecja, Dania i Finlandia do 2028 i od 2022 do 2028 w Norwegia.

Jensen jest inny, Grupa NENT Prezes i dyrektor generalny: „To znaczący krok w Viaplay Ekspansja podróży! Nasze długoterminowe podejście zorientowane na streaming w połączeniu z perspektywą wielorynkową pozwala nam być bardzo silnym konkurentem w zakresie pozyskiwania, rozwoju i innowacji najbardziej prestiżowych praw sportowych na świecie. Premier League jest bez wątpienia klejnotem koronnym nieruchomości sportowych i z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie naszego udanego, długoterminowego partnerstwa na dziewięć krajów dzięki tej przełomowej umowie.

READ  Taniec z gwiazdami: Ibisz i Sykut Jeżyna skrytykowani przez publiczność. „Ale bez taktu”

Peter Norrelund, Grupa NENT Chief Sports Officer: „Od ponad dekady dostarczamy najwyższej jakości relacje z tego wydarzenia Premier League po Nordic Fani, którzy należą do najbardziej oddanych. Nasze wykwalifikowane zespoły będą współpracować z najlepszymi lokalnymi talentami, aby wykorzystać tę wyjątkową spuściznę Premier League Wysyłka w Holandia, Polska, Estonia, Łotwa i Litwa na kolejny poziom – tydzień po tygodniu, przez wiele lat.”

Paweł Molnar, Premier League Kierownik ds. mediów: „Premier League ma przyjemność współpracować z Grupa NENT Uwzględnij kolejne pięć terytoriów na sześć sezonów do sezonu 2027/28. Grupa NENT ma wyjątkowe osiągnięcia w serwowaniu Premier League Fani o świetnym zasięgu i – przy wszystkich 380 meczach dostępnych na żywo – fani mają więcej okazji do śledzenia swojego zespołu niż kiedykolwiek wcześniej. Naprawdę się cieszymy Grupa NENT wybrałem je Premier League jako serce ich międzynarodowej strategii ekspansji i demonstruje zrównoważoną wydajność Premier League też pobudzać wyobraźnię fanów i napędzać rozwój biznesu.”

Viaplay zacznie się za Polska 3 sierpnia z wyjątkową kombinacją Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i sportów premium na żywo, takich jak Bundesliga, Liga Europy UEFA oraz piłka nożna UEFA Europa Conference League, z Formułą 1 od 2023 roku Holandia w pierwszym kwartale 2022 r. z podobnie szeroką gamą rzutek do piłki nożnej Bundesligi, Formuły 1 i PDC.

****

UWAGI DO REDAKCJI

Nordic Entertainment Group AB (publiczny) (Grupa NENT) jest Viaplay Usługa przesyłania strumieniowego jest dostępna w każdym kraju skandynawskim i w Estonia, Łotwa i Litwa. Viaplay zacznie się za Polska i USA w 2021 r. i Holandia w 2022 r., a do końca 2023 r. kolejne cztery rynki. Obsługujemy usługi transmisji strumieniowej, stacje telewizyjne, stacje radiowe i firmy produkcyjne i chcemy opowiadać historie, dotykać życia i poszerzać światy. Siedziba w Sztokholm i z perspektywy globalnej, Grupa NENT jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ („NENT A” i „NENT B”).

Skontaktuj się z nami:
[email protected] (lub Mikołaja Smitha, Komunikacja seniorów Dyrektor zarządzający: +46 73 699 2695)
[email protected] (lub Mateusz Hooper, dyrektor ds. korporacyjnych: +44 7768 440 414)

READ  Netflix wydaje dwie gry „Stranger Things” w swojej aplikacji na Androida

Pobierz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości: Flickr

Podążaj za nami:
nentgroup.com / Facebook / Twitter / LinkedIn / Instagram

Przepisy dotyczące ochrony danych:
Czytać grupy NENT Polityka prywatności, kliknij tutaj

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/r/nent-group-wins-premier-league-rights-in-the-netherlands–poland–estonia–latvia-and-lithuania-from , c3380948

https://mb.cision.com/Main/16563/3380948/1441795.pdf

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/harry-kane-photo-mike-egerton,c2934044

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/marcus-rashford-paul-pogba-photo-michael-regan,c2934045

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/pierre-emerick-aubameyang-photo-jon-super,c2934043

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/mohamed-salah-photo-tim-keeton,c2934047

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/kevin-de-bruyne-photo-dave-thompson,c2934048

https://news.cision.com/nordic-entertainment-group/i/kai-havertz-photo-frank-augstein,c2934046

(c) Rozwiązanie 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone., Źródło Komunikaty prasowe – angielski

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.