Connect with us

technologia

Nintendo Switch OLED jest dostępny w Amazon • Eurogamer.net

Published

on

To najtańsza konsola, jaką widzieliśmy na Amazonie.

Jeśli ostatnio przegapiłeś ofertę 299,95 £ Switch OLED z The Game Collection, z przyjemnością dowiesz się, że możesz teraz znaleźć lepszą ofertę na Amazon. Internetowy gigant handlu detalicznego obniżył cenę białego Nintendo Switch OLED do 298,45 funtów. Nie jesteśmy pewni, jakie są poziomy zapasów, ale zostały wyprzedane w przeszłości – a Neon Switch OLED jest obecnie wyprzedany na Amazon.

Podczas gdy 11,54 GBP to tylko niewielki 4-procentowy rabat, jest to najtańsza konsola, jaką widzieliśmy na Amazon i jest to obecnie najtańsza konsola Switch OLED.

Niezależnie od tego, czy dokonujesz aktualizacji ze standardowego Switcha czy Switch Lite i posiadasz już kilka gier, czy też kupujesz Nintendo Switch po raz pierwszy i nie obchodzi cię, co jest w pakietach – kup wariant OLED na własną rękę możesz po prostu kupić wybraną grę — fizyczną lub cyfrową.

Jeśli jednak szukasz taniego pakietu Switch OLED, Game sprzedaje pakiet zawierający biały Switch OLED i kopię Pikmin 3: Deluxe lub Paper Mario: The Origami King za 319,99 GBP.

Standardowa cena Switch OLED wynosi 309,99 GBP, więc w zasadzie dostajesz ją z grą za dodatkową dziesiątkę. Jeśli któraś z tych gier przypadnie Ci do gustu, te pakiety w Game są lepszą okazją.

Znajdź jeszcze więcej ofert pakietów dla Switch OLED, Switch i Switch Lite, a także najnowsze zniżki na gry i akcesoria u nas Najlepsze oferty Nintendo Switch Strona.

To wszystko, co mamy teraz! Ale skoro już tu jesteś, jeśli szukasz przecenionych gier na PS5 i Xbox, pakietów i nie tylko, nie zapomnij odwiedzić naszego Najlepsze oferty na PS5 oraz Najlepsze oferty Xbox piasty. Możesz także podążać za naszymi Twitter Jelly Deal Strona, na której udostępniamy oferty dotyczące gier, technologii i innych fajnych rzeczy, a także alerty giełdowe konsoli nowej generacji.

READ  Polski sąd uznał środki unijne za niezgodne z konstytucją

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.