Connect with us

technologia

Nintendo rejestruje nowy znak towarowy dla Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Published

on

Wiele mówiło się, że Nintendo może mieć wiele starszych gier Link w kolekcji gwiazd, podobnej do kolekcji Mario wydanej w zeszłym roku, ale samo Nintendo nie powiedział jeszcze nic o tym, co zaplanowało na wielką rocznicę Zeldy.

Ale teraz to mamy coś Wiadomości związane z serią Zelda (ogólnie) dzięki uprzejmości webmastera Pokekalos @ KeliosFR.

Zostało odkryte, Nintendo złożyło jedno nowa marka w Australii Pod koniec ubiegłego roku dla wydania DS 2007 The Legend of Zelda: The Phantom Hourglass i został przyjęty w listopadzie. Ta gra z Linkiem i Kapitanem Linebeckiem jest kontynuacją hitu GameCube. Waker wiatr i używane wejścia dotykowe.

Opis marki obejmuje wszystkie typowe rzeczy, takie jak programy do gier wideo i oprogramowanie do pobrania. Oczywiście marki niekoniecznie gwarantują, że coś jest w drodze – ale to kolejny wielki rok jubileuszowy dla The Legend of Zelda, więc kto wie, co może się stać.

W podobnym kontekście Nintendo ma obecnie 17 innych marek jest zarejestrowanych w Down Under.

Czy chciałbyś, aby Phantom Hourglass powrócił w 2021 roku za pośrednictwem usługi takiej jak Switch Online lub kolekcji? A może jakiś remake / remaster? Czy grałeś w oryginalną grę? Powiedz nam poniżej.

READ  Science News Roundup: krytykowana jest dalekosiężna restrukturyzacja sektora nauki w Indonezji; Anemia u astronautów może być wyzwaniem dla misji kosmicznych i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *