Connect with us

Świat

Niemcy. Trzy perony stacji zostały zablokowane z powodu agresywnego psa

Published

on

Na stacji kolejowej w Bremie w północnych Niemczech perony musiały zostać zablokowane z powodu agresywnego psa. Właściciel przywiązał rottweilera, z którym nie mógł sobie poradzić, do słupka na platformie. Wezwał policję po pomoc. Funkcjonariusze mieli również problemy z wyciągnięciem zwierzęcia.

Na głównym dworcu w Bremie przestraszony i agresywny Rottweiler oraz jego nowy właściciel zamknęli peron i zmienili ruch pociągów. Według policji 23-latek kupił zwierzaka od mężczyzny na stacji kolejowej za 50 euro.

Usunięty po podaniu środka uspokajającego

Skontaktowano się ze sprzedawcą i kupującym za pośrednictwem ogłoszenia na forum internetowym. Służba podała, że ​​bardzo wątpliwy fakt pozyskania żywej istoty bez zaufania sprzedawcy na stacji kolejowej jest niezrozumiały dla policji federalnej.

Według funkcjonariuszy policji przestraszony pies ugryzł 23-latka, który go kupił. Mężczyzna nie wiedział, jak obchodzić się ze zwierzęciem, więc przywiązał wychudzonego Rottweilera do słupa na peronie drugim i zaalarmował policję.

Rottweiler przywiązany do słupa na stacji kolejowejPolicja federalna

Jednak pies nie pozwolił nikomu się zbliżyć, a także warknął na funkcjonariuszy policji federalnej. Nie było sposobu, żeby go uciszyć. Nie było również jasne, czy lina przymocowana do słupa pęknie. Aby chronić pasażerów, perony 1-3 zostały zamknięte, a pociągi ruszyły.

Pies został ostatecznie uspokojony jedzeniem. Trenerom psów służbowych policji udało się następnie umieścić go w specjalnej skrzyni transportowej.

Trafił do schroniska

Zwierzę ważyło około 30 kilogramów.

„Niedożywiony rottweiler został poddany kwarantannie w schronisku dla zwierząt i miejmy nadzieję, że pewnego dnia może trafić w dobre ręce” – pisze Der Spiegel.

Główne źródło zdjęć: Policja federalna

READ  CGTN: brytyjskie organy regulacyjne udzielają licencji chińskiemu nadawcy państwowemu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *