Connect with us

Zabawa

„​​​​​​​Nie trać głowy! Daedalic Entertainment i Vixa Games doprowadzą Cię w tym roku na skraj rozsądku”

Published

on

Hamburg, Niemcy, 21 marca 2023 r. – Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Vixa Games mają przyjemność ogłosić, że połączyli siły, aby wprowadzić na rynek grę przygodową typu survival horror granica rozsądku żyć. Zainspirowana historiami kultowego autora HP Lovecrafta, gra łączy intensywną atmosferę z unikalnym stylem graficznym 2D, przenosząc graczy na bezlitosne pustkowia zimnej wojny na Alasce.


 


Sprawdź zwiastun ogłoszenia aby rzucić okiem na okropności, które nas czekają


Pobierz materiały prasowe granica rozsądku Tutaj


 

granica rozsądku to gra przygodowa typu survival horror, w której gracze biorą udział w licznych wyprawach fabularnych do koszmarnej dziczy Alaski podczas zimnej wojny. Odkrywaj niewytłumaczalne, ale nie trać rozsądku, próbując zebrać jedzenie i zapasy, aby przetrwać kolejny dzień w odległej górskiej dolinie. Chroń się przed wściekłymi bestiami Lovecrafta za pomocą wszystkiego, co znajdziesz. Spróbuj odkryć tajemnice tajemniczego lokalnego kultu, dowiedz się, co stało się z zaginioną ekipą naukowców i zachowaj swoje człowieczeństwo.


 

Kluczowe cechy:


  • Unikalny styl graficzny 2D z mroczną i intensywną atmosferą inspirowany twórczością HP Lovecraft

  • Kompleksowe zarządzanie bazą: zbieraj zasoby i żywność, aby przetrwać noce w odległej górskiej dolinie

  • Walcz o życie: poznaj słabości dzikich, strasznych bestii i osłabiaj ich zmysły

  • Ekspedycje opowiadające historie: poznaj tajemnice lokalnych kultów i Kamień Thurul

  • Zachowaj zdrowy rozsądek podczas inspekcji opuszczonych laboratoriów, aby odkryć prawdę o zaginionych naukowcach


 

granica rozsądku ukaże się na Steamie w 2023 roku. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Witryna gry Vixa i dalej para.


 

###


 

Aby uzyskać więcej informacji na temat Wielkiej Brytanii, Włoch i Australii, prosimy o kontakt:


Mark Allen – renesansowy PR


[email protected] +44 (0) 7884 408 973


Stefano Petrullo – PR renesansu


[email protected] +44 (0) 7828 692 315

O grach Vixa


Vixa Games została założona w 2016 roku przez grupę pasjonatów gier indie w Gdańsku. Zespół dąży do unikalnego i przyciągającego wzrok stylu graficznego, niezwykłej mieszanki gatunków i motywów, więc ich gry są zazwyczaj nieco pokręcone w zależności od typu załogi. Chociaż uwielbiają element głupoty, jakość i motto studia „życie jest zbyt krótkie, aby grać w nudne gry” znajduje odzwierciedlenie we wszystkich produktach Vixa Games.

O Daedalic Entertainment


Daedalic Entertainment wydaje i rozwija wysokiej jakości gry na wszystkie platformy. Firma oferuje szeroką gamę wysokiej jakości tytułów, w tym klasyczne gry przygodowe, gry RPG, a także gry strategiczne i wieloosobowe. Wraz z międzynarodowym zespołem liczącym około 90 pracowników, Daedalic opracowuje obecnie nową serię innowacyjnych gier na konsole, komputery PC i platformy mobilne.


 

Daedalic z siedzibą w Hamburgu w Niemczech jest jednym z najbardziej renomowanych wydawców i deweloperów w Europie. Z łącznie 32 nagrodami w German Developer Award (w tym wieloma nagrodami jako „Studio Roku”) i 12 niemieckimi nagrodami za gry komputerowe za gry definiujące gatunek, takie jak Deponia, Edna & Harvey, Silence, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, The Pillars of the Earth Kena Folletta, The Long Journey Home i State of Mind to Daedalski rekordzista w dwóch najbardziej prestiżowych nagrodach dla gier w Niemczech. Najnowsze hity to Barotrauma, Unrailed!, Iratus: Lord of the Dead, Partisans 1941 i inne.


 

Daedalic pracuje obecnie nad Władcą Pierścieni – Gollumem. Oparta na fabule przygoda opowiada historię Golluma z perspektywy niespotykanej wcześniej w żadnym medium do opowiadania historii, pozostając jednocześnie wiernym legendarnym książkom JRR Tolkiena.

READ  EKSKLUZYWNIE: Janhvi Kapoor lubi towarzystwo Bawaala Varuna Dhawana i przyznaje, że ma do niego duże zaufanie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *