Connect with us

Zabawa

Newmark przejmuje renomowaną północnoamerykańską firmę konsultingową Open Realty

Published

on

„To przejęcie podkreśla zaangażowanie Newmark w handel detaliczny – fundamentalny i trwały element globalnego krajobrazu nieruchomości komercyjnych. Zapewnienie najwyższej jakości usług klientom detalicznym jest ważniejsze niż kiedykolwiek, ponieważ sektor odgrywa kluczową rolę w ożywieniu gospodarki detalicznej” – powiedział dyrektor generalny Newmark Barry Gosin. „Przejęcie Open Realty, autorytetu w zakresie brandingu nieruchomości handlowych, jest kolejnym krokiem Newmark w staniu się najbardziej kompetentną i dobrze powiązaną firmą doradczą w handlu detalicznym w Stanach Zjednoczonych i poza nimi”.

Open Realty jest zarządzany przez Marka Masintera, który kieruje makrostrategią firmy i rozwojem biznesu. Jonny Sealktóry stoi na czele usług doradczych dla najemców i strategii zarządzania majątkiem dla klientów oraz Steve Merkle, który współkieruje działaniami biznesowymi Tenant Advice. Masinter i Siegel dołączają do Newmark jako odpowiednio Prezes Global Retail i Prezes Global Retail; Merkle dołącza jako wiceprezes.

„Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w budowaniu marek, realizowaniu strategii rolloutu oraz rozwijaniu i inwestowaniu w nieruchomości zarówno w kraju, jak i za granicą, jesteśmy zaszczyceni, że zdobyliśmy zaufanie i szacunek najlepszych klientów prywatnych i inwestorów instytucjonalnych w regionie. w Open Realty” – powiedział Masinter. „Integracja z platformą Newmark – budowanie na wizji firmy i przekazywanie jej społeczności handlu detalicznego, restauracji, rozrywki i nieruchomości – jest ekscytującym, zmieniającym reguły gry przedsięwzięciem. t bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość handlu detalicznego”.

„Standardy obsługi klienta Open Realty i Newmark są idealnie dopasowane, stawiając na pierwszym miejscu przemyślane i przemyślane porady dla najemców oraz holistyczne podejście do nieruchomości. Widzimy zadania przez pryzmat wszystkich zaangażowanych osób, ponieważ pracowaliśmy nad wszystkimi aspektami procesu nieruchomości; to samo dotyczy zakresu i głębi usług detalicznych Newmark. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie infrastruktury, technologii i możliwości współpracy, jakie daje rozszerzona platforma” — powiedział Siegel.

READ  Gdy Biden odwiedza Polskę, ataki rakietowe uderzyły we Lwów na Ukrainie

Open Realty specjalizuje się w strategicznym planowaniu najemców, identyfikacji lokalizacji, negocjacjach najmu, zarządzaniu projektami, ułatwianiu budowy i projektowania, utrzymaniu zapasów i dysponowaniu terenem, a także specjalistycznej wiedzy specjalistycznej w zakresie doradztwa w zakresie pozyskiwania, projektowania i zagospodarowania terenu, merchandisingu, leasingu projektu i aktywów zarządzanie oraz ogólna analiza rynkowa i finansowa.

Przejęcie Open Realty – które zostało sfinalizowane 2. Maj, 2022 – jest częścią szerszej strategii ekspansji firmy Newmark mającej na celu rozszerzenie oferty usług na kluczowych rynkach w kraju i na świecie. Ostatnie ogłoszenia Newmark obejmują przejęcia, wynajem i umowy na kluczowych rynkach globalnych, w tym Francja, Niemcy, Polska, Węgry, Hongkong, Dubai oraz Londynz niedawnym nabyciem firmy doradczej w zakresie nieruchomości BH2oraz w USA, gdzie firma przejęła Boston-na podstawie McCall i Almy. W handlu detalicznym przejęcia obejmują Newmark Londyn-na podstawie Harper Dennis Hobbs („HDH”), Nowy Jorkz siedzibą w RKF i ExcessSpace odpowiednio w 2019, 2018 i 2015 roku.

O Neumark
Newmark Group, Inc. (Nasdaq: NMRK) wraz ze swoimi spółkami zależnymi („Newmark”) jest wiodącym światowym dostawcą nieruchomości komercyjnych, bezproblemowo wspierającym każdy etap cyklu życia nieruchomości. Szeroka gama usług i produktów Newmark jest indywidualnie dostosowywana do każdego klienta, od właścicieli po najemców, od inwestorów po założycieli i od start-upów po firmy typu blue chip. Łącząc globalny zasięg platformy z inteligencją rynkową zarówno na ugruntowanych, jak i wschodzących rynkach nieruchomości, Newmark oferuje klientom z różnych branż usługi najwyższej klasy. Newmark miał sprzedaż prawie 3,1 miliarda dolarów za dwanaście miesięcy zakończonych 31 marca 2022 r. Biura korporacyjne Newmark współpracują z partnerami biznesowymi z około 170 biur zatrudniających ponad 6300 specjalistów na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź mrk.com lub śledź @nowamarka.

Omawianie stwierdzeń dotyczących przyszłości na temat Newmark
Stwierdzenia zawarte w tym dokumencie dotyczące firmy Newmark, które nie są faktami historycznymi, są „stwierdzeniami wybiegającymi w przyszłość”, które wiążą się z ryzykiem i niepewnością, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki będą różnić się od tych zawartych w stwierdzeniach wybiegających w przyszłość. Obejmują one stwierdzenia dotyczące wpływu pandemii COVID-19 na działalność Spółki, jej wyniki, sytuację finansową, płynność i perspektywy, które mogą stanowić stwierdzenia dotyczące przyszłości i są obciążone ryzykiem, że rzeczywisty wpływ może się znacznie różnić od należy się spodziewać. Z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo, Newmark nie zobowiązuje się do aktualizowania jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości. Zapoznaj się z dokumentacją firmy Newmark w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd w celu omówienia dodatkowych zagrożeń i niepewności, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki będą różnić się od wyników zawartych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości, w tym między innymi czynników ryzyka i szczególnej noty ostrzegawczej dotyczącej przyszłości- Wygląd Oświadczenia. Informacje dotyczące przyszłości zawarte w tych dokumentach, a także wszelkie aktualizacje tych czynników ryzyka i szczególne ostrzeżenia dotyczące informacji dotyczących przyszłości zawartych w kolejnych raportach na Formularzu 10-K, Formularzu 10-Q lub Formularzu 8-K.

READ  „Cobra Kai” sezon 3: Czy William Żabka był nominowany do Oscara? Ta kategoria z pewnością Cię zaskoczy

ŹRÓDŁO Newmark Group, Inc.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.