Connect with us

Zabawa

Netflix wydaje dwie gry „Stranger Things” w swojej aplikacji na Androida

Published

on

Netflix założył swoją firmę zajmującą się grami z dwiema grami do swojej aplikacji na Androida, ale tylko w Polsce.

Usługa przesyłania strumieniowego wideo udostępniła rozwój w tweecie, stwierdzając, że jest na wczesnym etapie grania w gry na swojej platformie. W czerwcu 2019 r. Netflix miał swoją pierwszą przemowę na E3, w której nazwał darmową układankę RPG opartą na lokalizacji. ogłoszony Dziwne rzeczy na Androida i iOS. Netflix od jakiegoś czasu wykazuje zainteresowanie branżą gier, a w zeszłym miesiącu serwis OTT ogłosił w swoim kwartalnym liście do akcjonariuszy, że obecnie znajduje się na „wczesnej fazie” ekspansji w zakresie gier.

Platforma streamingowa zatrudniła Mike’a Verdu, byłego dyrektora generalnego Electronic Arts i Facebooka, jako wiceprezesa ds. rozwoju gier. Pierwsze dwie gry jego aplikacji na Androida w Polsce noszą nazwę Stranger Things 1984 oraz Dziwniejsze rzeczy 3. Ten ostatni był wcześniej dostępny poza aplikacją Netflix na PC i konsole.

Dostęp do tych gier można uzyskać za pośrednictwem aplikacji Netflix, ale nadal zostaniesz przekierowany na stronę Google Play, aby zainstalować grę. Wygląda na to, że Netflix uwierzytelnia się teraz w Google Play, więc urządzenie może odtwarzać wersję bez reklam i zintegrować program uruchamiający z aplikacją Netflix. Możemy sobie wyobrazić, że ostatecznym celem Netflix jest umożliwienie subskrybentom strumieniowania gier bez konieczności instalowania ich bezpośrednio z aplikacji Netflix.

Netflix nigdy nie był czymś więcej niż usługą wideo na żądanie. Jest jednak otoczony przez konkurentów, takich jak Amazon Prime Video, Apple TV i Disney +, żeby wymienić tylko kilka. Firma nadal jest niewątpliwie jedną z najlepszych w branży, ale teraz rozwija się w przestrzeni gier.

Nie ogłoszono, kiedy gry będą dostępne poza Polską w ramach subskrypcji Netflix. Możesz uzyskać dostęp do gier bezpośrednio z ekranu głównego aplikacji Netflix. Dotknięcie gry przeniesie Cię do Sklepu Play, a następnie tę grę można zainstalować i uruchomić przez Netflix.

READ  Najlepsze nowe filmy w serwisie Netflix w tym tygodniu: 17 kwietnia 2021 r

Obecnie nie ma informacji, kiedy gry Netflix trafią na inne rynki, w tym do Indii, i jaka będzie wtedy ich biblioteka. Oczekuje się więcej aktualizacji od firmy, ponieważ usługa nadal rozwija swoją branżę gier.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *