Connect with us

Zabawa

Netflix wybiera kreskówkę Chicago Party Aunt

Published

on

Ciocia na imprezie w Chicago

Ciocia na imprezie w Chicago
zdjęcie: Netflix

Ponad dekadę później $h*! Mój ojciec mówi został anulowany, branża rozrywkowa ponownie szuka inspiracji na kontach na Twitterze. To Zola Film w końcu wyszedł na początku tego lata, a teraz Netflix zarejestrował się na Twitterze i odkrył bajecznie zwariowaną postać, która idealnie pasowałaby do serialu animowanego, a tak się składa, że ​​pochodzi z małego miasteczka w środku kraju znanego jako Chicaaago – miasto, w którym nie można nałożyć ketchupu na hot doga, gdzie odbierasz zakupy w Da Jewels i wszyscy zdecydowanie wciąż mówią o Bears ’85 stały chociaż Bulls, White Sox, Blackhawks i Cubs od tego czasu zdobyli mistrzostwo.

Jeśli te referencje z obszaru Chicago naprawdę Cię przemówiły, mamy dla Ciebie konto na Twitterze i serial animowany! Konto na Twitterze to ciotka Chrisa Witaske z Chicago Party (Bio: „Jeśli życie daje ci cytryny, zrób to gówno w Mike’s Hard Lemonade.”) A Netflix właśnie dostał 16-odcinkowy sezon. zamówiony Ciocia na imprezie w Chicago Serial animowany autorstwa Witaske, Jona Barinholtza i Katie Rich. Założeniem konta na Twitterze jest to, że Chicago Party Auntie to kobieta, która mieszka w Chicago i uwielbia pić, jeść kanapki z włoską wołowiną i rozmawiać na trybunach w Wrigley Field, a program telewizyjny zrobi to dla całej sąsiedztwo szaleńców rozszerza typy chicago. Ciocia jest teraz Diane, której głosu użyczyła Lauren Ash, i mieszka ze swoim gejowskim siostrzeńcem Danielem (Rory O’Malley), który bierze rok przerwy w Stanford, aby przeżyć szalone przygody w Chicago. Są też Gideon (RuPaul Charles), który przeniósł się z Nowego Jorku do Chicago i wpycha do drugiego miasta trochę nowojorskiego stylu „bougie”, oraz Zuzana (Katie Rich), która jest „prosto z Polski” i „bardzo”. ” unikalny polski spin na współczesnych scenariuszach chicagowskich ”(Chicago historycznie miał duża społeczność polska, zob.)

Zdjęcie zwiastuna opublikowane przez Netflix pokazuje Diane i Daniela siedzących na schodach w stylu nowojorskim i jedzących głęboką pizzę rękami, z których obaj mówią „Hej, Chicaaaago!” (to wszystko jest bardzo North Side, co jest bardzo szczególnym rodzajem Chicago), ale komunikat prasowy sprawdza Malörta. Tylko ludzie, którzy mieszkają w Chicago, troszczą się o Malörta, więc jest to ogromna część legitymizacji całej tej operacji. Kolejna rzecz, która legitymizowałaby tę operację: wprowadzenie Eagle Mana do serialu.

READ  Anja Rubik broni nagiego kamuflażu. „Moje ciało, moje wybory, moje wybory”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *