Connect with us

Zabawa

Netflix testuje gry z tytułami Stranger Things

Published

on

Netflix po raz pierwszy zaoferował gry na swojej platformie w ramach wstępnej fazy testów w Polsce.

Dwa tytuły oparte na popularnym serialu science fiction autorstwa Netflix Dziwne rzeczy, można pobrać i odtworzyć dla polskich abonentów korzystających z urządzeń z systemem Android w celu uzyskania dostępu do platformy.

Podczas Dziwniejsze rzeczy: 1984 oraz Dziwniejsze rzeczy 3 Jako pierwsze tytuły, które trafiły na rynek, widać wyraźnie, że Netflix widzi przyszłość we wprowadzaniu gier na platformę.

W przyszłości Konto Netflix Geeked na Twitterze obiecuje brak reklam, zakupów w aplikacji lub gier, które są częścią zwykłego członkostwa w serwisie Netflix.

Netflix Co-CEO Reed Hastings wcześniej stwierdził, że firma postrzega gry nie jako dodatkowe źródło dochodu, ale jako rozszerzenie swojej dotychczasowej oferty.

W tej chwili nie ma jeszcze słowa o kolejnym kroku dla gier na Netflix, które obszary mogą otrzymać rozszerzoną usługę w następnej kolejności lub które gry mogą być następne.

Czwarty sezon Stranger Things ma pojawić się na Netflix w 2022 roku.

W innych grach Epic Games wyłącza „obraźliwe” emotikony podczas dr. Wydarzenie Martina Luthera Kinga Jr.

READ  Wielokrotnie nagradzany film dokumentalny WP Engine | SHIFT jest teraz dostępny na Apple TV i innych platformach VOD
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *