Connect with us

Zabawa

Netflix poślizgnął się i ogłosił datę premiery piątego sezonu serialu

Published

on

Lucifer to jeden z największych hitów na Netflix, więc setki jego użytkowników z niecierpliwością czekają na piąty sezon sequela serialu. Istnieje wiele dowodów na to, że właśnie nieoficjalnie poznaliśmy datę premiery nowych odcinków. Ujawniony przez sam Netflix. Potem sam go zdjął.

Polscy posiadacze kont byli za nimi podczas największego porannego wydarzenia z transmisją strumieniową. Jednak dla wielu z nich najważniejszą informacją nie jest to, że Netflix opublikował pełną listę nowości dzisiaj, w kwietniu 2021 roku. W międzyczasie na stronie serwisu pojawiły się bardzo ważne informacje o nowych odcinkach „Lucyfera”.

Jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce dobiega końca, na który czekali fani. Pod koniec ubiegłego roku scenarzyści serialu oficjalnie ogłosili widzom, że zakończyli prace nad scenariuszem sezonu 6. To miało być dokładnie to zakończenie, o którym marzyli lata temu. Zanim jednak to nastąpi w VOD, muszą pojawić się odcinki drugiej części piątego sezonu. Wygląda na to, że stanie się to w maju tego roku.

Netflix ogłosił na swojej stronie internetowej, że nowy odcinek „Lucyfera” zostanie pokazany 28 maja.

Informacje na ten temat szybko zniknęły ze strony, ale uważni fani produkcji zauważyli to w porę. Obecnie możesz przeczytać zwiastun w tym samym miejscu: „Wkrótce więcej odcinków”. Tak więc data premiery ostatniego odcinka piątego sezonu „Lucyfera” była najprawdopodobniej spowodowana błędami ludzkimi lub mechanicznymi.

Aktorzy tacy jak Tom Ellis, Lauren Germain, Leslie Ann Brandt, Amy Garcia, DB Woodside, Scarlett Esteves, Rachel Harris i Kevin Alejandro powrócą do obsady. Pierwsza połowa poprzedniej wersji zakończyła się dobrze Cliffhangerem Kiedy Bóg (w tej roli Dennis Dexter Heisbert) przerwał walkę Lucyfera z jego bratem Michaelem.

Aktualizacja (29 marca, godz. 20:07):

Netflix właśnie oficjalnie potwierdził, że 28 maja na platformie pojawi się drugi odcinek piątego sezonu „Lucyfera”.

READ  Po osiągnięciu daty premiery, fabuła i obsada

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *