Connect with us

Zabawa

Netflix ogłasza nadchodzącą listę utworów z Polski – The Euro TV Place

Published

on

Netflix ogłasza nadchodzącą listę utworów z Polski – The Euro TV Place

Netflix ogłosił dziś nadchodzącą ofertę nowych polskich seriali i filmów, których światowa premiera w serwisie streamingowym odbędzie się w 2024 roku.

Dziedzictwo – Zdjęcie: Przemysław Pączkowski

Po poprzednich polskich premierach w 2024 roku, w tym finałowym sezonie historycznego thrillera kryminalnego BagnoDrugi sezon reality show Miłość nigdy nie kłamie: Polskanowy serial kryminalny o tajemniczym charakterze Detektyw Lasi komedie romantyczne Zabij mnie, jeśli się odważysz I Brak ciśnieniaNetflix w tym roku przyniesie widzom dziewięć nowych tytułów z Polski, w tym cztery seriale i pięć filmów. (Daty większości z nich nie zostały jeszcze ustalone.)

bokserki (Bokser)

Dramat historyczny opowiadający historię Jędrka (Eryk Kulm, Philip), obiecujący młody bokser, który w obawie przed powtórzeniem błędów ojca ucieka z komunistycznej Polski, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu największym wojownikiem w historii. Mając u boku tylko żonę, zdaje sobie sprawę, że walka o swoje marzenie będzie bardziej skomplikowana, niż myślał. Po miesiącach zmagań z trudami bycia imigrantem Jędrek zgadza się wziąć udział w stałym meczu, który na zawsze odmieni jego życie.

Boksery na Netfliksie
Bokser – źródło zdjęć: Robert Palka

Partnerzy filmowi Ada Chlebicka (trylogia „Miłość do kwadratu”) i Eryk Lubos (Jak zakochałam się w gangsterze). (Możesz Ustaw przypomnienie Teraz.)

Kolory zła: czerwony (Kolory zla. Czerwień)

Nowy film kryminalny, oparty na powieści Małgorzaty Oliwii Sobczak pod tym samym tytułem, rozpoczyna się od odkrycia na trójmiejskiej plaży ciała młodej dziewczyny. Na czele śledztwa stoi ambitny prokurator Leopold Bilski (Jakub Gierszal, Obrona), który dowiaduje się, że okoliczności tego morderstwa przypominają zbrodnię sprzed piętnastu lat, jednak przełożony nie pozwala mu na ponowne otwarcie zamkniętej sprawy. Bilski postanawia więc porozmawiać z matką ofiary, Heleną Bogucką (Maja Ostaszewska, Szeroki szczyt), sędzia usiłująca odbudować życie po stracie córki. Połączeni jedynie determinacją w odkryciu prawdy duet rozpoczyna niebezpieczne śledztwo, które prowadzi do jednego z nadmorskich klubów nocnych kontrolowanych przez lokalny półświatek.

READ  Dlaczego Lena Dunham i Jesse Eisenberg nakręcili filmy o turystyce Holokaustu

Kolory zła: czerwonyfilm Netflix, którego premiera odbędzie się na całym świecie w środę, 29 maja. (Możesz Ustaw przypomnienie Teraz.)

rozwód

Magdalena Popławska (godziny największej oglądalności) występuje w tej komedii o byłym małżeństwie, które postanawia unieważnić ślub kościelny, ale nie bez przeszkód.

Kontynuuj, bracie (Idź przodem, bracie)

W tym nowym serialu kryminalnym członek elitarnej taktycznej jednostki policji zostaje zmuszony do odejścia ze służby po tym, jak doznał ataku paniki podczas dużego nalotu gangów. Co gorsza, dowiaduje się, że jego ojciec popełnił samobójstwo, pozostawiając po sobie ogromne długi hazardowe. Aby utrzymać się na powierzchni, zostaje ochroniarzem w kompleksie sklepów odzieżowych, gdzie widzi szansę na rozwiązanie swoich problemów finansowych.

No dalej, bracie
Kontynuuj bracie – Źródło zdjęcia: Robert Palka

Głównymi bohaterami serialu są Piotr Witkowski (Kompletni amatorzy), Konrad Eleryk (Furioza), Mirosława Haniszewskiego (Zapomniana miłość), Jakub Wesołowski (Bojownik ruchu oporu), Sebastian Dela (Dzień Matki) i Andrzej Popiel (Kolorowy). (Możesz Ustaw przypomnienie Teraz.)

Gang Zielonych Rękawic: Sezon 2 (Gang Zielonej Rekawiczki)

W drugim sezonie tej komedii kryminalnej złodziejski Gang Zielonych Rękawiczek postanawia odłożyć swoje zielone rękawiczki na kołek. Kiedy jednak syn Zuzy wpada w kłopoty ze znanym gangsterem, cała trójka musi wyjść z ukrycia i stawić czoła temu wrogowi. Zmuszeni są do działania i wraz ze starszymi przyjaciółmi organizują ostateczny napad: Galerię Narodową.

W obsadzie znalazła się Małgorzata Potocka (Obrona), Anna Romantowska (Sekrety rodzinne), Magdalena Kuta (Las), Katarzyna Figura (Już nigdy nie będzie śniegu), Krzysztof Tyniec (klan), Beata Bandurska (Jasio), Karolina Rzepa (Blask), Mirosława Zbrojewicza (Anioł Śmierci) i Andrzej Grabowski (Rosa).

Nieruchomość (Spadek)

W tej komedii występuje ekscentryczny wynalazca i gospodarz teleturnieju (Jan Peszek, amok) umiera nagle, a jego rodzina skłóconych wyrzutków zbiera się w nadziei na odziedziczenie jego fortuny. Ku zaskoczeniu wszystkich, ich ekscentryczny wujek przygotował dla nich ostatnią grę, w której zobaczyli, kto otrzyma jego dziedzictwo – serię zadań i łamigłówek, które sprawdzą ich zdolność do pojednania i wspólnej pracy.

READ  Lala Grska nie żyje. Aktorka dziecięca została nazwana „Polish Shirley Temple”
Dziedzictwo w serwisie Netflix
Dziedzictwo – Zdjęcie: Przemysław Pączkowski

W obsadzie znalazł się także Maciej Stuhr (Nienawiść), Joanna Trzepiecińska (Strazacy), Mateusz Król (ślepy zaułek), Gabriela Muskała (Dziś w lesie nikt nie śpi), Piotr Paczek (Seksualnie), Piotr Polak (Lek), Adam Ferency (Pan Car i Templariusze), Franek Słomiński i Józefina Karnkowska. (Możesz Ustaw przypomnienie Teraz.)

Matki pingwinów (Matki Pingwinów)

Ten nowy serial dramatyczny opowiada historię znanej zawodniczki MMA, która łączy życie pomiędzy zapasami i wychowywaniem siedmioletniego syna. Po incydencie w szkole chłopca zmuszona jest przenieść go do „Cudownej Przystani”, placówki polecanej przez szkolnego psychologa – miejsca, w którym rodzice uczniów pochodzą ze świata zupełnie innego niż ich własny. Wśród nich jest samotny ojciec, influencer i oddana matka, która dla syna poświęciła wszystko. Początkowo jest sceptycznie nastawiona do szkoły, jednak gdy syn zaprzyjaźnia się z jednym z uczniów, musi pogodzić się z nową sytuacją. Okazuje się jednak, że „Wonderful Harbour” nie jest pozbawiony wyzwań, które wydobywają z młodej matki dzikie instynkty.

Matki pingwinów
Matki pingwinów – Zdjęcie: Piotr Litwic

W obsadzie znajduje się Masza Wągrocka (Noc w przedszkolu), Magdalena Różczka (Bagno), Barbara Wypych (Bagno), Tomasz Tyndyk (Otwórz oczy), Jan Lubas i Maksymilian Młodawski. (Możesz Ustaw przypomnienie Teraz.)

Napad

Akcja filmu rozgrywa się na początku lat 90. i opowiada o zwolnionym funkcjonariuszu policji (Olaf Lubaszenko, Piekło), który otrzymuje szansę odzyskania dawnego życia w zamian za aresztowanie osób odpowiedzialnych za bezlitosny atak na bank. Ponieważ do sprawy przydzielony zostaje młody policjant, musi on działać szybko, gdyż nowe władze nie chcą zainteresowania mediów sprawą napadu.

Napad
Napad – Źródło zdjęcia: Bartosz Mrozowski

Współpracują z nim Jędrzej Hycnar (Dziewczyna i astronauta), Wiktoria Gorodeckaja (Trzymaj się mocno) i Magdalena Boczarska (Król Warszawski). (Możesz Ustaw przypomnienie Teraz.)

READ  Tradycje starego świata spotykają się z XXI wiekiem

Projekt UFO (UFO)

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami miniserial, którego akcja rozgrywa się w latach 80. XX wieku, opowiada historię dwóch mężczyzn po rzekomym lądowaniu UFO w odległej wiosce Truskasy na Warmii. Zanikająca gwiazda telewizyjna i entuzjasta kosmitów wyruszają na poszukiwanie pochodzenia istot pozaziemskich i angażują w debatę wszystkich wokół siebie. Podczas gdy te dwie postacie próbują przekonać świat do swoich teorii, potężny polityk wykorzystuje zjawiska paranormalne, aby przejąć władzę nad krajem.

UFO na Netfliksie
UFO – Źródło zdjęcia: Piotr Litwic

W obsadzie znajduje się Piotr Adamczyk (Grozi morderstwo), Mateusz Kościukiewicz (1983), Julia Kijowska (Stany Zjednoczone Miłości) i Maja Ostaszewska (Szeroki szczyt). (Możesz Ustaw przypomnienie Teraz.)

Bądź na bieżąco z aktualizacjami.

____

Jako podmiot stowarzyszony Amazon i innych firm, linki partnerskie na tym blogu pozwalają nam zarabiać na kwalifikujących się promocjach (bez dodatkowych kosztów dla Ciebie).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *