Connect with us

Zabawa

BBCS Trio dołącza do Gramafilm; Szwecja i Polska dołączają do Family Food Fight; OTF przyjmuje dokument końca życia „Wybór Laury” – wizja TBI

Published

on

Eddie Evelyn Hall

BBC Studios Trio dołącza do Gramafilm

Londyński producent Gramafilm dodał do swoich szeregów trzech menedżerów ds. Rozwoju.

Eddie Evelyn-Hall, Laura Amure i Jamie Cowell zapewnią firmie rozrywkę i rozrywkę biznesową.

Evelyn-Hall zostanie Dyrektorem Kreatywnym ds. Rozwoju ze skutkiem natychmiastowym, podlegając bezpośrednio właścicielowi i dyrektorowi Gramafilm Jamesowi Morton-Haworthowi. Będzie kierować rozwojem branży rozrywkowej i faktograficznej, współpracując z telewizją i markami przy tworzeniu nowych adresów IP.

Laura Amure i Jamie Cowell zostają kierownikami ds. Rozwoju. Duet wcześniej przez ponad osiem lat współpracował z Evelyn-Hall w BBC Studios, Monkey Kingdom i Syco Entertainment.

Firma Gramafilm powstała w 2008 roku w celu tworzenia treści markowych i kampanii reklamowych. Obecnie rozszerza produkcję faktów, a także opracowuje listę dokumentacji. Międzynarodową dystrybucję Gramafilm przejmuje ro * co-Films.

Rodzinna walka o jedzenie

Szwecja i Polska dołączają Rodzinna walka o jedzenie

Szwedzkie SVT i Polsat TV to najnowsze nadawcy, którzy otrzymają zlecenie Rodzinna walka o jedzenie z własnego Duo Meter Banijaya i Endemol Shine Poland.

Programy, które wyemitują jeszcze w tym roku, są oparte na formacie stworzonym po raz pierwszy przez Endemol Shine Australia. Został teraz zaadaptowany na 11 rynkach z przeróbkami w całej Europie, a także w Brazylii i Stanach Zjednoczonych.

Rodzinna walka o jedzenie widzi rodziny, których zadaniem jest tworzenie potraw na różne okazje i dla różnych ilości gości. Twoje kreacje muszą wtedy zaimponować jurorom, aby zapewnić sobie główną nagrodę.

Wybór Laury

OTF otrzymuje dokument pod koniec życia Wybór Laury

Wybór LauryDokument, wystawiony wspólnie przez Sama Larę i Cathy Henkel, został wybrany do międzynarodowej dystrybucji przez faktycznego producenta i dystrybutora Off The Fence (OTF).

Program, który jest produkowany przez Virgo Productions we współpracy z Factor 30 Films, miał premierę na antenie ABC w Australii na początku tego roku. OTF ZDF Enterprises przejął teraz wszystkie prawa we wszystkich obszarach z wyjątkiem Australii i Nowej Zelandii.

READ  BOX SUKCES: YouTuber BĘDZIE "obnośnych Januszy"! „Nie chciałem nikogo urazić”

Skłaniający do myślenia film opowiada o życiu i śmierci Laury Henkel, ekscentrycznej, otwartej, pełnej życia 90-latki, która postanowiła zakończyć swoje życie na własnych warunkach. Poprosiła swoją córkę Cathy i wnuczkę Sam, oboje filmowcy, o nakręcenie o tym filmu.

„Sam i Cathy nakręcili wyjątkowy film, który spodoba się tak wielu widzom na całym świecie. Cieszymy się, że możemy być częścią jego podróży ”- powiedział Loren Baxter, dyrektor ds. Zakupów w Off The Fence.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *