Connect with us

Zabawa

Netflix oferuje teraz płatnym subskrybentom gry wideo na Androida-Mis-aisa-Najnowsze wiadomości, technologie, przemysł, środowisko, niskoemisyjność, zasoby, innowacje.

Published

on

Zgodnie z regionalnymi ograniczeniami na początku tego roku, promocja gier Netflix rozpocznie się oficjalnie w tym tygodniu, kiedy firma wyda aktualizację swojej aplikacji na Androida. Wszyscy użytkownicy Netflix na Androida zobaczą wiersz oznaczony „N Games” lub „Gry mobilne” w zwykłej aplikacji do przesyłania strumieniowego wideo. Gry są dostępne tylko na smartfonach i tabletach.
Dzisiejsze ogłoszenie potwierdza to, co już wiedzieliśmy po premierze bety w Polsce pod koniec sierpnia. Gry Netflix są pobierane na urządzenie z Androidem i nie są przesyłane strumieniowo z serwera w chmurze Netflix. (Usługi subskrypcyjne, takie jak GeForce Now firmy Nvidia, Xbox Game Streaming i Luna firmy Amazon, są nadal gotowe do walki o koronę „Netflix of Gaming”, przesyłając strumieniowo gry wymagające dużej mocy obliczeniowej z farm serwerów na ulubione ekrany.)
Oprócz dwóch gier na smartfony opartych na serii Stranger Things, Netflix Games oferuje obecnie trzy inne arkadowe gry akcji typu „wskaż i kliknij”. Podobnie jak licencjonowane gry, te gry były wcześniej wydawane w sklepach na smartfony. Teraz są częścią Netflix Games zaktualizowane bez kosztów początkowych i ukrytych mikrotransakcji.
To główna różnica w przypadku gier Netflix, podobnie jak w przypadku wyprawy Amazona do gier na Androida w 2015 roku, gdzie twórcy gier otrzymywali darmowe gry i płacili za to, ile razy w nie pobrali i grali. Usługa Amazon Underground wymagała pobierania aplikacji, co przyciągnęło znacznie mniejszą uwagę, gdy Epic Games pobrało Fortnite kilka lat później. Wysiłki Amazona nie powiodły się i zginęły w niecałe dwa lata.
Czy udostępniasz swoje konto? Nie ma problemu

W dzisiejszym ogłoszeniu nie wspomniano o wielkości ekosystemu smartfonów i tabletów Apple; Zamiast tego musisz sprawdzić oficjalne konto Netflix Geek na Twitterze, aby potwierdzić, że obsługa iOS dla Netflix Games jest „w toku” na iOS. (Z pewnością nie jest to pierwszy raz, kiedy Netflix wprowadził interesujące nowe funkcje na Androida przed iOS).
Gdy jutro pojawi się aktualizacja aplikacji Netflix na Androida, użytkownicy będą mogli znaleźć każdą pojedynczą pobraną grę w aplikacji Netflix i zweryfikować swoje dane uwierzytelniające Netflix przed załadowaniem gry. Chociaż Netflix twierdzi, że niektóre z jego gier muszą być sprawdzane na serwerze za każdym razem, gdy grasz, potwierdziłem, że niektóre gry startowe mogą działać przynajmniej w pełnym trybie offline, przełączyć telefon w tryb samolotowy i ponownie załadować grę.
Mówiąc o elastyczności, jeśli Twoje konto Netflix obsługuje wielokrotne jednoczesne logowanie (takie jak plan „4K” za 17,99 USD miesięcznie w USA), gry Netflix działają w ten sam sposób. Każdy może zalogować się i jednocześnie grać w grę, aż do osiągnięcia „maksymalnego limitu urządzeń” na koncie. W tym momencie aplikacja wyświetli ostrzeżenie, podobnie jak w przypadku udostępniania kont wideo. Chociaż do tej pory wszystkie gry były grami dla dzieci (zwłaszcza te bez mikropłatności), gry są obecnie klasyfikowane jako „treści dla dorosłych” i dlatego wymagają konta dla dorosłych lub dostępu za pomocą kodu PIN.
Dzisiejsze gry są tym, czego można oczekiwać od byłego dyrektora Zyngi, który kieruje nowo utworzoną kategorią gier Netflix. Ale Mike Verdu upiera się, że nadejdzie więcej. napisał w dzisiejszym oświadczeniu. Ars Technica zna co najmniej dwa projekty gier Netflix, które są bardziej zaskakujące niż te, które widzimy dzisiaj.

READ  Infekcje Covid wzrosną o 160% w polskim mieście imprezowym sylwestrowym
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.