Connect with us

Zabawa

Netflix nazywa „Lupin” „naszym największym francuskim hitem”

Published

on

02:31 PST 19.01.2021

przez

Georg Szalai

Projekty Streamer 70 milionów subskrybentów obejrzało oryginalną serię w ciągu pierwszych 28 dni.

Przed wtorkowymi wynikami za czwarty kwartał globalny gigant streamingu Netflix ogłosił powstanie oryginalnej serii łubinz Omarem Sy stał się „naszym największym francuskim hitem”.

Firma, kierowana przez Reeda Hastingsa i Teda Sarandosa, przewiduje, że dramat kryminalny, który zadebiutował w piątek w serwisie, obejrzy 70 milionów subskrybentów w ciągu pierwszych 28 dni.

Firma „zajęła 1. miejsce w pierwszej dziesiątce w dziesiątkach krajów, w tym w Brazylii, Wietnamie, Argentynie, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Holandii, Filipinach, Szwecji i wielu innych” – podała firma.

Spektakl, stworzony przez George’a Kaya, inspirowany jest popularnymi powieściami Maurice’a Leblanc’a o złodzieju dżentelmenów i mistrzu przebrań Arsène Lupin. Sy gra jako Assane Diop, który odtwarza niektóre z najazdów swojego bohatera Lupina. W dramacie występuje także Ludivine Sagnier (Nowy papież), Clotilde Hesme (czekolada) i Nicole Garcia (Myślisz, że jestem).

„Od czasu pierwszej publikacji serii oryginalna książka Maurice’a Leblanc’a odzyskała międzynarodowe zainteresowanie 114 lat po jej pierwszej publikacji i jest obecnie reprezentowana na wielu rynkach we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Korei i innych krajach”, powiedział, że Netflix też.

Po zamknięciu rynku we wtorek Netflix opublikuje swoje najnowsze kwartalne wyniki abonenckie i finansowe oraz przedstawi prognozy na bieżący rok. Aktualizacje wyników tradycyjnie obejmowały również komentarze dotyczące wydajności głównych oryginałów.

READ  Wojciech Pszoniak nie żyje, Francuzi żegnają się z aktorem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *