Connect with us

Zabawa

Netflix kupuje katalog Roalda Dahla i drażni nowe projekty, w tym gry

Published

on

Netflix podpisał umowę z Roald Dahl Story Company, aby stworzyć więcej treści w oparciu o prace autora Charliego i Fabryki Czekolady.

Obie firmy współpracują ze sobą, aby „przenieść jedne z najbardziej lubianych historii na świecie obecnym i przyszłym fanom na nowe, kreatywne sposoby” – powiedział Netflix. Należą do nich nowa seria wydarzeń Taika Waititi, osadzona w świecie Charliego i Fabryki Czekolady, oraz „kolejne całkowicie oryginalne podejście do Oompa-Loompas”. Ponadto w 2022 roku pojawi się wersja na żywo pokazu Matildy z Emmą Thompson, Lashaną Lynch i nowicjuszką Alishą Weir jako Matilda.

Zgodnie z zapowiedziami, umowa obejmuje również nowe „gry”. Netflix, który nabył katalog Roald Dahl Story Company, stworzy świat filmów, programów telewizyjnych, produktów konsumenckich i pewnego rodzaju „gier”, Netflix powiedział w swoim ogłoszeniu.

„Gdy udostępniamy te ponadczasowe historie szerszej publiczności w nowych formatach, staramy się zachować ich wyjątkowego ducha i uniwersalne motywy zaskoczenia i życzliwości, jednocześnie dodając trochę świeżej magii do miksu” — powiedział Netflix.

Netflix nie ujawnił żadnych szczegółów na temat nowych gier Roalda Dahla, a firma nie potwierdziła, że ​​są to gry wideo. Ale Netflix robi krok w przestrzeń gier, ostatnio dodając gry do aplikacji Netflix w Polsce, zanim rozszerzy się na inne lokalizacje.

READ  Mind The Gap Films Forum „The Shuroo Process” dla EFM (na wyłączność) | Aktualności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *