Connect with us

Zabawa

Debojyoti Mishra: Muzyka ma pewną magiczną moc immunologiczną | Bengalski Movie News

Published

on

Ekstremalny strach, panika i brak poczucia bezpieczeństwa stworzyły duszącą sytuację w naszym życiu z powodu pandemii. Czy to zawieszenie, czy dramatyczne odcinki odblokowania; Widzieliśmy ich wiele od zeszłego roku. Teraz jest druga fala COVID, która ponownie naraża nasze życie.

Aby szerzyć przesłanie nadziei i jedności, Debojyoti Mishra zapoczątkował swoją wyjątkową muzyczną inicjatywę „Sangi Hok Sur”. To specjalna sesja interaktywna transmitowana online, aby powiedzieć wszystkim, że nie jesteśmy sami. Słynny muzyk uważa, że ​​ten świat musi się nauczyć, jak muzyka odgrywa ważną rolę w uzdrawianiu pogrążonych w żałobie dusz pośród tak wielu negatywności.

Program w każdy wtorek, czwartek i sobotę można zobaczyć na Facebooku Debojyoti Mishra, a znakomici goście rozmawiają o kierunku zdrowego i spokojnego życia.

Debojyoti Mishra rzucił krótkie spojrzenie na podstawową koncepcję programu i powiedział ETimes: „Praktykuję zarówno muzykę, jak i jej naukę przez długi czas. Fakt, że mówimy, że muzyka ma uzdrawiającą moc, ja mówię, że muzyka ma siłę odporności. Świat nie chce ode mnie teraz nowej piosenki, o wiele ważniejsza jest możliwość bezpośredniego przemawiania do ludzi. Stołówka Shromojibi wykonała dobrą robotę od zeszłego roku, z bardzo dobrym odzewem. Jako muzyk miałem wrażenie, że w tym momencie mogę wstać i dać coś społeczeństwu. Dlatego schowałem się w muzyce i zacząłem tę sesję na żywo. Wiele osób podzieliło się swoimi poglądami. Pierwszego dnia programu rozmawialiśmy o muzyce i nie tylko. ”

Debojyoti wyjaśnia również, jak magia muzyki działa w takim kryzysie. „Od dawna zajmuję się muzykologią. Spektakl Rabindranatha Dakghar został wystawiony z grupą żydowskich dzieci w Warszawie, rozdartym wojną mieście w Polsce, podczas II wojny światowej. Przedstawienie dramatu Dakghar Mantra życia znalazła odzwierciedlenie w Okupowana przez nazistów Polska osierocone dzieci w obliczu śmierci. Ta umiejętność śpiewania i melodii jest drogą naszej podróży. Tak jak działa medycyna. Jąkanie sprawia, że ​​chce się czuć dobrze. Słyszałem od lekarzy, że grają My 'Tagore on Strings „podczas operacji. Na tym polega magia muzyki. Myślę, że tę sesję trzeba kontynuować jeszcze przez trzy miesiące. Życzę wszystkim dobrego zdrowia” – dodał znany muzyk.

READ  Populistyczni przywódcy spotykają się w Warszawie, by dyskutować o Unii Europejskiej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.