Connect with us

Zabawa

Netflix Jak zakochałem się w gangsterze: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o polskich dramatach

Published

on

Netflix Jak zakochałem się w gangsterze: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o polskich dramatach

Netflix włożył całą ciężką pracę, aby rozszerzyć swoją działalność na całym świecie, w wyniku czego platforma urosła do rangi największej usługi przesyłania strumieniowego na świecie. Jednym z powodów, dla których Netflix odniósł taki sukces, była chęć współpracy z filmowcami i showrunnerami na całym świecie.

Międzynarodowy katalog platformy wypełniony jest niezwykłymi tytułami, takimi jak „Money Heist”, „The Forgotten Battle”, „Kto zabił Sarę?”. i wiele więcej. Jednak platforma streamingowa poszerzy katalog o nadchodzący film Jak zakochałem się w nieznajomym. Inspirowany prawdziwą historią polski film śledzi podróże jednego z najbardziej znanych polskich gangsterów, Nikodema „Nikosa” Skotarczaka.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Netflix Operation Hyacinth: data premiery, spoilery i wszystko o polskim dramacie kryminalnym

Recenzja Operacji Hiacynt: polski dramat o prześladowaniach osób LGBT spełnia wszystkie wymagania

Znany z przemytu narkotyków Nikodem szybko stał się jednym z najbardziej znanych przestępców w Polsce. Oprócz jego kryminalnej strony, film pokazuje także drugą jego stronę, o której wielu nie wiedziało. Założenie filmu wygląda interesująco i wydaje się być kolejną wygraną dla serwisu streamingowego. Oto wszystko, co wiemy o filmie.

Kadr z filmu Jak zakochałem się w gangsterze (Netflix)

Kiedy ukaże się film Jak zakochałem się w gangsterze i gdzie można go obejrzeć?

Nadchodzący polski dramat będzie miał premierę wyłącznie na Netflix w środę, 12 stycznia. Według serwisu Netflix Press, film będzie można oglądać o godzinie 15:01 czasu wschodniego. Widzowie mogą pobrać aplikację Netflix z Google Play Store i Apple App Store. Mogą subskrybować platformę i oglądać swoje ulubione filmy i programy, kiedy tylko chcą.

O czym jest Jak zakochałem się w gangsterze?

W oficjalnym podsumowaniu czytamy: „Nikos to człowiek z niepohamowanym pragnieniem sukcesu, który specjalizuje się w nielegalnym sprowadzaniu samochodów do Polski. Gigantyczne pieniądze, budowanie imperium samochodowego i spektakularna ucieczka z więzienia. Jego życie to nieustanna przejażdżka kolejką górską, która pokazuje, jak wiele trzeba poświęcić, aby być sobą. Od małego kantora do ojca chrzestnego trójmiejskiej mafii. Film jest inspirowany prawdziwą historią polskiego gangstera Nikodema „Nikosia” Skotarczaka”.

READ  G5 Entertainment wydaje w Polsce nową grę Hidden Object Match 3 Mystery Estate

Kto występuje w polskim filmie Netflixa?

Polski aktor Tomasz Włosok zagra Nikodema „Nikosia” Skotarczaka w nadchodzącym filmie, a Agnieszka Grochowska wcieli się w Milenę „Czarną”. Z kolei Krystyna zagrała Jandę w filmie Rita.

Tomasz Włosok

Jedna z najwybitniejszych postaci w polskiej branży rozrywkowej, Tomasz Włosok rozpoczął karierę w 2011 roku krótkometrażowym filmem, aw 2012 roku zadebiutował w telewizji pierwszą Miłością. Od tego czasu wystąpił w kilku wysokiej klasy polskich dramatach, takich jak „Na Zoze”, „Diagnoza”, „M jak Milosc”, „1983” i wielu innych.

W filmie występują także Antoni Królikowski jako Komo, Magdalena Lamparska jako Halina Ostrowska, Eryk Lubos jako Kleks i Julia Wieniawa-Narkiewicz jako Nikita.

Twórca

Film wyreżyserował Maciej Kawulski, a scenariuszem dynamiczny duet Krzysztof Gureczny i Maciej Kawulski.

Producentami filmu są Kawulski i Tomasz Wardyn.

wentylatorJeśli masz dla nas konwersacyjną wiadomość lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *