Connect with us

Sport

Nekrolog: Kevin Patrick Murphy – Lewiston Sun Journal

Published

on

Nekrolog: Kevin Patrick Murphy – Lewiston Sun Journal

Kevina Patricka Murphy’ego

POLSKA — Kevin Patrick Murphy, lat 69, z Polski, Maine, zmarł spokojnie w swoim domu 16 marca 2023 r. w otoczeniu rodziny.

Urodzony 11 grudnia 1953 roku jako syn Richarda Williama Murphy’ego i Anne Whirl Murphy, Kevin lubił spędzać czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza wędrując po Maine. Spędzał dużo czasu na wędrówkach z rodziną i psami. Las zawsze był dla niego wygodnym miejscem.

Kevin kochał sport. W szkole średniej grał w piłkę nożną i był bardzo aktywny w zajęciach sportowych swojego syna w szkole podstawowej, średniej i na studiach. Pomagał w coachingu i był członkiem Regionalnych Dopalaczy Szkół Ogólnopolskich. Odegrał kluczową rolę w projektach budowlanych dla boisk sportowych. Jego głos na meczach był zawsze rozpoznawalny! Kevin był bardzo dobrze czytany. Szczególnie lubił historię.

Kevin był pracownikiem budowlanym pracującym dla innych i dla siebie, dopóki nie został zatrudniony przez Paris Farmers Union, gdzie był agentem hurtowym firmy. Pracował tam przez 20 lat, aż do przejścia na emeryturę.

Był wcześniej zmarły przez swoich rodziców i braci Michaela Murphy’ego i Williama Murphy’ego. Pozostawił żonę Martę Stone; jego synowie Joseph i Elias Murphy oraz jego siostra i szwagier Sheila i John Haxton, siostry i szwagier Kathy i Brian Levitt, Doug i Andrea Stone oraz Ruth i Robert Gorman. Ma wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Rodzina będzie siedzieć Shiva w poniedziałek i wtorek 20 i 21 marca od 15:00 do 19:00

Możliwe są kondolencje http://www.funeralalternatives.net I https://www.facebook.com/FALewiston

zamiast kwiatów

Prosimy o wpłaty na:

Polski Regionalny Klub Dopalaczy Szkół Ponadgimnazjalnych


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś adres e-mail konta, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.

” poprzedni

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *