Connect with us

technologia

Nareszcie możesz słuchać muzyki z YouTube na Wear OS

Published

on

Zdjęcie smartwatcha Wear OS odtwarzającego YouTube Music

YouTube Music for Wear OS wreszcie otrzymuje kafelek!
zdjęcie: Florencja Ion / Gizmodo

Usłysz dobre wieści o YouTube Musicmirs! Dostępna jest także aplikacja kompatybilna z Wear OS, dzięki której możesz zabrać swoje listy odtwarzania ze sobą w podróż.

Google ogłosił w Wkład społeczności użytkownika że YouTube Music jest wreszcie samodzielną aplikacją. W tym tygodniu firma zaczyna udostępniać możliwość strumieniowego przesyłania muzyki z YouTube przez LTE i Wi-Fi. Nie musisz już nosić telefonu w tylnej kieszeni, aby uzyskać dostęp do playlist YouTube Music lub wstępnie pobrać muzykę, której chcesz słuchać w podróży. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe w samym zegarku.

Ta samodzielna wersja YouTube Music to pierwsza aplikacja na smartwatcha w usłudze strumieniowej od czasu brutalnie zastąpiony Odtwarzaj muzykę w Google Koniec 2020 roku. Samsung miał zapowiedziany ta umiejętność na początku tego roku dla swojego flagowego smartwatcha, Zegarek Galaxy 4który jest obecnie jednym z naszych ulubionych zegarków z systemem Android.

Jeśli jesteś subskrybentem YouTube Music Premium, będziesz mieć dostęp do całej biblioteki strumieniowej usługi, a także do gotowych playlist. Nie musisz też znosić reklam, a aplikacja ma funkcję inteligentnego pobierania, która zapewnia synchronizację najnowszej muzyki z zegarkiem, gdy tylko będzie on ponownie dostępny w sieci Wi-Fi. YouTube Music zacznie też tworzyć nowe playlisty na podstawie Twojej historii, gdy będziesz dalej słuchać.

Jeśli masz już smartwatch Wear OS, masz dostęp do nowego kafelka YouTube Music. Kafelek jest jak pilot do szybkiego uruchamiania ostatnio odtwarzanych list odtwarzania. Umożliwia także przeglądanie strony głównej aplikacji YouTube Music na zegarku.

Tiles work like widgets, wherein you can place it in its own screen space of sorts to swipe over to it when you’re ready to listen. Music apps like Spotify offer a similar tile that stays embedded in the Wear OS interface, so you can head over and start the music regardless if you have headphones on.

For more information, Google has updated its strona pomocy z instrukcjami nowej aplikacji YouTube Music na Wear OS. Aktualizacja powinna zostać udostępniona użytkownikom YouTube Music w tym tygodniu.

READ  Valve oferuje dogłębne spojrzenie na niestandardowy projekt sprzętu Steam Deck
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.