Connect with us

Zabawa

Najpopularniejsze nowe filmy dodane do Netflix w tym tygodniu: 14-15 maja 2022 r.

Published

on

Operacja Mincemeat jest już dostępna do streamowania w serwisie Netflix

To był kolejny długi tydzień. Jeśli więc planujesz w ten weekend odpocząć z Netflixem, w ciągu ostatnich 7 dni przygotowaliśmy dla Ciebie niektóre z najlepszych nowych filmów, które uświetnią tę usługę.

Ta lista obejmuje głównie Netflix w USA. Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, twoje wybory były nieco inne. Na przykład w Wielkiej Brytanii byłeś leczony lekarz spać pochodzące od Mike’a Flanagana. Netflix w Kanadzie ujrzał światło dzienne Ted Bundy: Amerykańska psycholożka.

Oto najpopularniejsze nowe filmy na Netflix w tym tygodniu:


Operacja Mięso Mielone (2022) N

Dyrektor: John madden
Gatunek muzyczny: dramat, wojna | Czas trwania: 128 minut
Wlać: Colin Firth, Matthew MacFadden, Kelly MacDonald, Rufus Wright, Ruby Bentall

W 1943 alianci rozpoczynają przygotowania do inwazji na Francję i wyzwolenia Europy, ale pozostaje jeden problem: jak chronić swoje siły inwazyjne przed niszczycielską potęgą niemieckiej armii? Dwóch oficerów wywiadu wymyśla plan oszukania Niemców trupem, fałszywymi dokumentami wojskowymi i nadzieją.

Ten film został wydany w serwisie Netflix w większości regionów świata w środę.


Król ucieczki (2021) N

Dyrektor: Mateusz Rakowicz
Gatunek muzyczny: Akcja, Komedia, Kryminał | Czas trwania: 100 minut
Wlać: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Masza Wągrocka, Rafał Zawierucha,

Oparta na życiu Zdzisława Najmrodzkiego historia Króla Uciekinierów toczy się w czasach schyłkowego komunizmu w Polsce, gdzie Naymro, kierowca uciekający, staje się bohaterem ludowym, uciekając przed policją 29 razy, ale gdy spotyka się z kontemplacją nowego życia jego nowa dziewczyna.


Ghost in the Shell: SAC_2045 Trwała wojna (2021) N

Dyrektor: Shinji Aramaki, Michihito Fujii i Kenji Kamiyama
Gatunek muzyczny: Animacja, Science Fiction | Czas trwania: 119 minut
Wlać: Atsuko Tanaka, Osamu Saka, Akio Otsuka, Koichi Yamadera i Yutaka Nakano

READ  Robert Lewandowski nie ustępuje Ukrainie, Bayernowi Monachium i polskim gwiazdom piłki nożnej: „Nie mogę udawać, że nic się nie dzieje” wśród rosyjskiego ataku na Ukrainę

W niedalekiej przyszłości postęp technologiczny doprowadził do nowej fali cyberprzestępczości przez zaawansowane osoby znane jako „cybermózgi”. Aby walczyć z rosnącą liczbą przestępstw, hałaśliwy cyborg Motoko Kusanagi przejmuje stery organizacji zwalczającej przestępczość znanej jako Sekcja 9 Bezpieczeństwa Publicznego.


Rok ukończenia szkoły (2022) N

Dyrektor: Alex Hardcastle
Gatunek muzyczny: komedia | Czas trwania: 111 minut
Wlać: Rebel Wilson, Angourie Rice, Mary Holland, Molly Brown i Sam Richardson

W 1997 Ruby była najpopularniejszą dziewczyną w liceum jako kapitan drużyny cheerleaderek i wraz z rozgrywającym. Ale po upadku z piramidy cheerleaderek Ruby zapada w śpiączkę i budzi się dopiero 20 lat później. Odnajdując się w ciele 37-letniej kobiety, Ruby wraca do liceum, aby powtórzyć klasę maturalną i jest zdeterminowana, by zostać królową balu maturalnego.


Ojcze nasz (2022) N

Dyrektor: Lucie Jourdan
Gatunek muzyczny: Dokument | Czas trwania: 97 minut

Ciekawa znalezienia przyrodniego rodzeństwa lub dwojga od tego samego dawcy nasienia co ona, Jacoba Ballard wykonała test DNA. Znalazłszy w sumie siedem dopasowań, Jacoba zdała sobie sprawę, że dokonała ogromnego odkrycia, ale dalsze dochodzenie doprowadziło ją do szokującej tajemnicy dotyczącej dawcy nasienia i lekarza płodności.

Jacoba Ballard postanowiła pewnego dnia przeprowadzić test DNA w nadziei na znalezienie przyrodniego rodzeństwa lub dwojga z tym samym dawcą nasienia. „Dorastając, czułam się inna” – mówi w zwiastunie filmu. Ale kiedy znalazła siedem dopasowań, zdała sobie sprawę, że natknęła się na wielkie odkrycie. Jacoba odkrywa szokujący plan dotyczący nasienia dawcy i popularnego lekarza płodności.


Jakie filmy oglądasz na Netflixie? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.