Connect with us

Zabawa

Nadchodzący film Gulshana Grovera „No Means No” to pierwsze wspólne przedsięwzięcie Polski i Indii

Published

on

Następnie w filmie pojawią się aktorzy Gulshan Grover i Sharad Kapoor Nie znaczy nie, wyreżyserowany przez reżysera Vikasha Vermę. Film jest pierwszym indopolskim filmem opartym na prawdziwej historii o upodmiotowieniu kobiet. Główni aktorzy filmu, Grover i Kapoor, podzielili się swoim podekscytowaniem związanym z nadchodzącym filmem.

Gulshan Grover i Sharad Kapoor opowiadają o swoim nadchodzącym filmie

W komunikacie medialnym Gulshan Grover mówił o swoim nadchodzącym filmie, mówiąc: „Nie znaczy nie to pierwsze wspólne przedsięwzięcie Polski i Indii. To zasługa mojego drogiego przyjaciela i filmowca Vikasha Vermy oraz polskiego rządu. To będzie jeden z interesujących filmów i jestem bardzo podekscytowany.” Sharad Kapoor również podzielił się swoim entuzjazmem i powiedział: „Myślę, że sposób, w jaki jest nakręcony, jest doskonały. Czapki z głów dla Vikasha Vermy za rodzaj filmu, który nakręcił z dużą ilością emocji i ciężką pracą, aby ukształtować relacje między Indiami a Polską. Wszystkie postacie z Gulshan Ji, ja i inni z Indii i Polski prezentują się znakomicie. Życzę mu dobrze i technicznie to świetny film.”

Film został nakręcony w zaśnieżonych górach i malowniczych miejscach Polski i powinien pobudzić krajową turystykę. W obsadzie znaleźli się aktorzy Gulshan Grover, Deep Raj Rana, Sharad Kapoor, Nazia Hassan, Dhruv Verma i Kat Kristian z Indii; oraz Natalia Bak, Anna Guzik, Sylwia Czech, Paweł Czech, Jersey Handzlik i Anna Ador z Polski. Film ma trafić do kin na całym świecie 5 listopada 2021 roku.

Były indyjski minister turystyki Subodh Kant Sahay mówił o filmie i powiedział: „Jestem dumny, że mój przyjaciel Vikash Verma jest tak genialnym filmowcem i nakręcił wspaniały film No Means No. To niesamowity film, który skupia się na ważnych kwestiach przy współpracy Polski i Indii.”

Skarbie. Konsul generalny RP Damian Irzyk życzy aktorom i ekipie filmu wszystkiego najlepszego i powiedział: „Cieszę się, że film Vikasa Vermy Nie znaczy nie jest gotowy do premiery i postanowili nakręcić ten film w Polsce. Nie ma lepszego sposobu na pokazanie piękna Polski niż historia miłosna, która koliduje z dwustronnymi więzami społecznymi i kulturowymi.”

READ  Adrian Ciepichal mianowany lekarzem Warnera w Polsce w związku z przejściem krajowego rynku fonogramów na streaming | Etykiety

Zdjęcie: PR

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce z Indii i całego świata. Śledź teraz swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Świat Republiki to miejsce, w którym jesteś jednym z najlepszych trendów Bollywoodzkie wiadomości. Dołącz do nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *