Connect with us

Nauka

Musk atakuje burmistrza SF w związku z dochodzeniem w sprawie prowizorycznych pokoi na Twitterze dla pracowników

Published

on

Dyrektor generalny Twittera, Elon Musk, zaatakował we wtorek burmistrza San Francisco London Breed (D) po tym, jak miasto wszczęło dochodzenie w sprawie firmy zajmującej się mediami społecznościowymi za przekształcenie dodatkowej powierzchni biurowej w akademiki dla swoich pracowników.

„Dlatego miasto SF atakuje firmy, które zapewniają łóżka dla zmęczonych pracowników, zamiast zapewnić dzieciom ochronę przed fentanylem” – napisał Musk w tweecie. „Gdzie są twoje priorytety @LondonBreed !?”

Musk wskazał na niedawny artykuł o 10-miesięcznym chłopcu, który przedawkował fentanyl po spożyciu tej substancji na placu zabaw w San Francisco.

Tweet miliardera zdawał się potwierdzać doniesienia, że ​​Departament Kontroli Budowlanej San Francisco badał Twittera pod kątem zamiany biur w prowizoryczne sypialnie.

„Musimy upewnić się, że budynek jest używany zgodnie z przeznaczeniem” — powiedział Patrick Hannan, rzecznik Departamentu Inspekcji Budowlanych, powiedział The Washington Post twojego śledztwa. „Istnieją różne wymagania przepisów budowlanych dla budynków mieszkalnych, w tym budynków przeznaczonych na pobyty krótkoterminowe. Te kody zapewniają, że ludzie bezpiecznie korzystają z przestrzeni”.

Pracownicy Twittera wrócili w poniedziałek do pracy w biurze firmy w San Francisco, aby znaleźć nowo wybudowane pomieszczenia sypialne, według Forbesa🇧🇷

Prowizoryczne pokoje wydają się być zgodne z wizją Muska dotyczącą firmy zajmującej się mediami społecznościowymi. Od czasu przejęcia Twittera pod koniec października Musk zwolnił około połowy pracowników, a pozostałym pracownikom postawił ultimatum: zobowiąż się do „hardkorowego” środowiska pracy lub odejdź. W odpowiedzi kilkuset pracowników złożyło rezygnację.

Aby uzyskać najnowsze wiadomości, pogodę, sport i strumieniowe przesyłanie wideo, udaj się do The Hill.

READ  Starożytna egipska mumia wykazuje oznaki raka nosa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *