Connect with us

Nauka

Mundury Space Force udostępnione w mediach społecznościowych nie są prawdziwe

Published

on

Odpocznijcie wszyscy. Siły Kosmiczne nie rozważają aktywnie przyjęcia munduru służbowego, który wygląda jak bluźnierczy produkt nocny między pułkownikiem Klinkem z „Hogan’s Heroes” a Denise Richards z „Starship Troopers”.

Członek Sił Kosmicznych podpalił media społecznościowe, zamieszczając projekt swojej propozycji munduru galowego w formacie Reddit. Obraz został później opublikowany w poniedziałek na nieoficjalnej stronie internetowej Strona US Space Force na Facebooku WTF Moments.

Chociaż obraz wywołał silne reakcje ludzi online, którzy porównali projekt do niemieckich mundurów z II wojny światowej i ubrań bandytów Kosmiczne piłki, to nie jest coś, co Siły Kosmiczne rozważają przyjąć, powiedział major Nicholas Mercurio, rzecznik Sił.

„Jednolita grafika udostępniana w mediach społecznościowych nie jest oficjalną koncepcją munduru Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych” – powiedział Mercurio Task & Purpose. „Nadal opracowywany jest mundur galowy służby Sił Kosmicznych”.

Strażnik Sił Kosmicznych, który napisał projekt, nie mógł uzyskać natychmiastowego komentarza.

Z nielicznymi wyjątkami użytkownicy mediów społecznościowych uważali, że proponowany mundur Sił Kosmicznych miał złowieszcze echa faszystowskiego stroju, w tym klapę, która bardzo przypomina typ paska Sama Browne’a, który lubił nosić Benito Mussolini.

Ogólnie rzecz biorąc, szaro-niebieski stalowy mundur emanuje klimatem „Imperial Space Cop”, w komplecie z peleryną, która wydaje się być inspirowana postacią „M Bison” z uliczny wojownik.

Trzeba przyznać, że kilka wydziałów policji stanowej nadal nosi paski Sama Browne’a, przywołując słynną linię Matta Damona Śmierć o mundurach policjantów z Massachusetts: „Czy lubisz przychodzić do pracy w stroju? zaatakujesz Polskę?

W widocznym celu, aby odróżnić się od Sił Powietrznych, proponowany mundur Sił Kosmicznych zawiera również odwrócone waluty sierżanta, co jeszcze bardziej utrudnia określenie rangi podoficera.

Jeśli jednak Siły Kosmiczne w końcu przyjęły sadomasochistyczne stroje, które obejmowały knebel i spodnie bez rękawów jako oficjalny mundur, nadal nie byłoby to tak szkodliwe dla morale, jak katastrofalna decyzja armii o wydaniu konwencjonalnych czarnych beretów dla żołnierzy w 2000 roku. Tylko mówię .

READ  Nazwy Orangetheory® Fitness Jason Dunlop Prezes Międzynarodowego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.