Connect with us

technologia

Mówi się, że seria Pixel 6 jest ponownie produkowana w Chinach

Published

on

Chociaż jego oficjalny debiut nie jest jeszcze planowany, wiemy już, że Pixel 6 nadchodzi tej jesieni, dzięki Wczesne ujawnienie Google. Jednak za kulisami produkcja wydaje się mieć do czynienia z przeszkodą wywołaną pandemią, którą zobaczy wyprodukowany w Chinach Pixel 6.

Raporty Nikkei że epidemie COVID-19 w Azji prowadzą do dalszych ograniczeń w regionie, ponieważ Chiny i inne kraje zaostrzają kontrole graniczne. Z tego powodu Google podobno wyprodukuje swojego Pixela 6 w Chinach.

Wcześniej informowano, że Google chciał przenieść swoją produkcję Pixela do Wietnamu, ale pandemia utrudniła tę decyzję. Pixel 5 miał być produkowany w tym kraju w zeszłym roku, ale został zbudowany w Shenzen w Chinach ze względu na ograniczenia w podróżowaniu i „ograniczone zasoby techniczne” w Wietnamie. Pixel 6 najwyraźniej zmierzy się z tym samym problemem i ponownie będzie produkowany w Chinach.

Na przykład nadchodząca linia smartfonów Google Pixel 6 zostanie zbudowana w Chinach, chociaż firma planowała przenieść produkcję telefonów do Wietnamu Północnego na początku ubiegłego roku, powiedziały cztery osoby zaznajomione z tą sprawą.

Podobnie jak seria Pixel 5 w zeszłym roku, nowe telefony są montowane w mieście Shenzhen z powodu ograniczonych zasobów technicznych w Wietnamie i tymczasowych ograniczeń w podróżowaniu.

To było po raz pierwszy zgłoszono na początku zeszłego roku że Google wyprodukuje zarówno Pixel 4a, jak i Pixel 5 w Wietnamie, ale to było zanim COVID-19 stał się problemem globalnym. Przed, wysiłek był w toku co najmniej do końca 2019 r. przenieść produkcję z Chin.

Więcej o Pixelu 6:

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych do zarabiania dochodu. Więcej.


Więcej wiadomości znajdziesz w 9to5Google na YouTube:

READ  Microsoft przejmuje ZeniMax Media i producenta gier Bethesda Softworks
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.