Connect with us

technologia

Mówi się, że Samsung Galaxy Buds Pro kosztuje 199 USD

Published

on

Pojawiło się więcej szczegółów na temat niezapowiedzianych bezprzewodowych aktywnych słuchawek dousznych Samsung Galaxy Buds Pro z redukcją szumów, w tym ich ceny.

Według slajdów udostępnionych na Twitterze przez WalkingCatGalaxy Buds Pro zaczyna się od 199 USD, czyli o 80 USD taniej Słuchawki douszne Bose QuietComfort, nasi mistrzowie w redukcji szumów. Pro-Buds firmy Samsung oferują wysoką odporność na kurz i wodę IPX7, a także czas odsłuchu do 8 godzin, który można wydłużyć do 28 godzin za pomocą etui ładującego. WalkingCat udostępnia tę przydatną tabelę, która pomoże Ci porównać specyfikacje wszystkich bezprzewodowych słuchawek Samsung.

Tabela porównawcza Samsung Buds.
Obrazek: WalkingCat

WalkingCat udostępnił również slajd z rozebranym widokiem nowych pąków aktywnej redukcji szumów, odsłaniając 11-milimetrowy głośnik niskotonowy i 6,5-milimetrowy głośnik wysokotonowy. Slajd wspiera również plotki o jednym Funkcja dźwięku przestrzennego przypominająca Apple. Koszt 199 USD Buds Pro byłby o 50 USD tańszy niż bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro firmy Apple. Przynajmniej na papierze Samsung Galaxy Buds Pro wygląda bardzo konkurencyjnie z najlepszymi pąkami Apple.

Więcej szczegółów na temat Galaxy Buds Pro.
Obrazek: WalkingCat

Nowe slajdy są podobne do tych, które wyciekły wczoraj WalkingCat i pokazują szczegóły Samsung Galaxy Chromebook 2 kosztuje 699 USD. Wkrótce dowiemy się, czy są prawdziwe. Wielki pokaz CES jest tuż za rogiem, a Samsung organizuje własne wydarzenie w styczniu, aby uświetnić przypuszczalny początek Seria Galaxy S21.

READ  Verizon i AT&T uaktualniają wiele telefonów Samsung
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *