Connect with us

technologia

Mówi się, że Black Ops Cold War ma zamurowane konsole PS5

Published

on

Call of Duty: Black Ops Cold War Według doniesień konsole PS5 są zamurowane, ale na razie problem wydaje się niesamowicie nietypowy i Sony wymienia konsole, które powodują błąd. Nowa DORSZ jest w drodze od prawie miesiąca nie tylko na PS5, ale także na PS4, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC. Jak dotąd nie było wielu problemów ani poważnych błędów. Problem z treścią? Może, ale na pewno nie jest to problem błędu. Jednak najwyraźniej i czasami jest to zamurowane konsole PS5 i nie jest jasne, dlaczego.

Brać Black Ops Cold War Reddit Na tej stronie gracz ogłosił, że jego konsola została niedawno przejęta przez strzelankę pierwszoosobową. Według użytkownika Reddita, gra poważnie zawiesiła PS5 i ostatnim razem konsola była zepsuta. Ponadto zauważają to Black Ops Cold War to jedyna gra, w której konsola źle się zawiesiła, co najwyraźniej wyklucza możliwość, że był to tylko problem z konsolą, a nie zarówno grą, jak i konsolą.

„Cóż, to oficjalne. Black Ops Cold War oficjalnie zamurował moje PS5 – powiedział użytkownik. Gra poważnie zepsuła całą konsolę, tylko grę, która zawiesiła się dla mnie na PS5. Teraz, gdy go włączam, żadna z moich gier nie ładuje się bez awarii, a po załadowaniu gier ekran wypełnia się migoczącymi i zepsutymi pikselami, zanim konsola zgaśnie. „

Sam w sobie ten incydent nie byłby aż tak godny uwagi, ale od tego czasu wielu graczy przemknęło się przez odpowiedzi, aby potwierdzić, że mają podobne problemy z grą i co wydaje się być potwierdzeniem, że nie jest to żart ani desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi. .

READ  Nowa gra Tomb Raider jest w drodze, oparta na silniku Unreal Engine 5

Użytkownik Reddita dodaje, że konsola została wysłana do Sony, które w ciągu dwóch tygodni zapewni bezpośrednią wymianę za darmo.

Call of Duty: Black Ops Cold War jest dostępny na PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o grze Tutaj. W międzyczasie, jak zawsze, możesz zostawić komentarz, dać nam znać, co myślisz lub skontaktować się ze mną na Twitterze @ Tyler_Fischer_ i daj mi znać. Czy miałeś jakieś problemy z Tajne operacje Zimna wojna na PS5?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *