Mooney wygrywa, McDonald robi szybki start; Poland Girls Top WR | Wiadomości, sport, praca

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

¯ KARDYNAŁ MOONEY 57, CANTON CATHOLIC CENTRAL 42: KANTON – Mike Pelini zdobył 36 punktów, łącząc pół tuzina 3-punktowych, aby pomóc kardynałowi uzyskać 7-1 z wygraną poza ligą.

Mooney prowadził zaledwie trzema punktami w czwartej kwarcie, ale pokonał gospodarzy 18-6 w ostatnich ośmiu minutach.

Mick Hergenrother dołożył 10 punktów, a Thomas Fire dodał siedem dla kardynałów.

¯ MINERVA 53, WEST BRANCH 48: BELOIT – West Branch otrzymał 23 punkty od Jaxona Hendershotta i 15 punktów od Dru DeShields w przegranej u siebie na konferencji Eastern Buckeye Conference. Warriors tracili po przerwie 24:22, ale w decydującej finałowej kwarcie przeszli 35:33. Hendershott zdobył sześć trzech punktów.

¯ MCDONALD 84, SALEM 59: SALEM – McDonald nie wyglądał na zardzewiałego w swoim pierwszym meczu sezonu, strzelając Salemowi za 33 punktami od Milesa Culpa i 19 od Jake’a Portolese. Anthony Ragazzine dodał 10 punktów, a Eli Street dziewięć dla Blue Devils, którzy prowadzili 23-12 po kwarcie, 39-32 w przerwie i 60-48 po trzech kwartach.

Salem zagrał Jon Null z 14 punktami, Drew Weir z 13, a Hunter Griffith i Brock Young z ośmioma punktami.

¯ LABRAE 64, MINERAL RIDGE 7: LEAVITTSBURG – LaBrae zebrał czwartą kwartę od 21 do 10, aby wygrać dla obu drużyn na starcie. Szkółom hrabstwa Trumbull zabroniono trenować od 22 listopada do 22 grudnia, a wszystkie mecze w tym okresie zostały przełożone lub odwołane.

Connor Meyer zdobył sześć ze swoich 17 punktów na poziomie drużyny w ostatniej kwarcie, a Devin Carter zdobył wszystkie siedem. Wikingowie prowadzili 28-21 po przerwie i 43-37 po trzech kwartałach. Landon Kiser dodał 14 punktów LaBrae, a Trayvon Drake dodał 12.

READ  Polscy burmistrzowie ostrzegają, że miasta osiągają przepustowość, gdy przybywa Ukraińców | Ukraina

Mineral Ridge prowadził Tristan Weiss z 18 punktami, Austin Governor z 12 i Zack James z ośmioma punktami.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘCA

¯ POLAND 51, WESTERN RESERVE 39: Jackie Grisdale wysadził w powietrze, zdobywając 30 punktów, kiedy Bulldogs (7-1) wyprzedziły Western Reserve (6-1) w South Range Holiday Classic. Danielle Vuletich zdobyła 17 punktów dla Blue Devils, a Kennedy Miller 10.

Po remisie 10:10 po kwarcie Polska otworzyła prowadzenie 21:17 po pierwszej połowie i powiększyła ją do 38:28 po trzech kwartałach. Drużyny oddały razem znakomite 20 na 24 z linii rzutów wolnych.

¯ SALEM 44, URSULINE 41: Salem (6-2) zagrał 17-6 w ostatniej kwarcie, aby zrównoważyć prowadzenie Ursuline 16-7 w pierwszej kwarcie, kiedy spotkały się w South Range Holiday Classic. Irlandczycy (3-3) objęli prowadzenie 35-27.

Kyla Jamison zdobyła 14 punktów, a Abbie Davidson dodał 11 dla kwakrów. Cara McNally prowadziła Ursuline w wieku 12 lat, Alayna Smith w wieku 10 lat i Anisah Moorman w wieku dziewięciu lat.

¯ AKRON HOBAN 87, BOARDMAN 51: Deficyt 25-4 w drugiej kwarcie spowodował, że Spartan wpadł w dołek zbyt głęboki, aby się z niego wydostać i wygrał 43:22 po przerwie.

Boardman został pobity przez Regana Burkeya z 12 punktami. Mackenzie Riccitelli i Katie Stamp dodali po dziewięć punktów, a Paige Snyder osiem.

¯ NORDONIA 45, POŁUDNIOWA ZAKRES 40: Raiders mieli przewagę 18-15 po kwarcie, ale przez resztę drogi zdobyli tylko 22 punkty. South Range było 24-22 po pierwszej połowie i 33-31 po trzech kwartałach.

Raiders otrzymali po 11 punktów od Gabby Lamparty i Lexi Giles oraz 10 punktów od Izzy Lamparty.

¯ LEETONIA 53, WELLSVILLE 18 (poniedziałek): LEETONIA – Leetonia pokonała Tygrysy w jednostronnym zwycięstwie na konferencji lekkoatletycznej Eastern Ohio w poniedziałek wieczorem. Bears pokonali Wellsville 18-3 w pierwszej kwarcie i nigdy nie oglądali się za siebie. Wyszli na prowadzenie 26: 5.

READ  UFC: Jan Błachowicz skomentował werdykt debiutu Mateusza Gamrota

Leetonias Ella Gregorino zdobyła 18 punktów, a Taran Ferry dodał 16. Bears podwoił Wellsville (52-26) na szachownicy i miał 24 przechwyty.

¯ HEARTLAND CHRISTIAN 38, LISBON 35 (poniedziałek): The Lions wygrali zacięty mecz w poniedziałek wieczorem, zdobywając 16 punktów i dziewięć zbiórek od Madi Matthews, dziewięć punktów od Sophii Stambaugh oraz pięć asyst i pięć przechwytów od Jordena Webba.

Heartland prowadził 14-11 po kwarcie, 22-19 po przerwie i 30-29 po trzech kwartach.