Connect with us

technologia

Modyfikatorzy Cyberpunk 2077 naprawiają grę

Published

on

Cyberpunk 2077 zaczęło się pełen problemów zarówno duże, jak i mały, ale społeczność modów osiadła i zaczęła pracować. Strona Nexus Mods gry jest teraz pełna interesujących dodatków, które utorują drogę przez wyboistą jazdę podstawowej gry.

Na przykład po uruchomieniu gracze zauważyli, że Night City nie ma fryzjerów. Ale dzięki modowi Homes432 nazywa się Aktualizator wyglądu Arasakigracz może dostosować niektóre rysy twarzy i zmienić fryzurę.

Innym niezwykle pomocnym modem jest Lepsza minimapaprzez WillyJL. W standardzie Cyberpunk 2077Za każdym razem, gdy V wysiada z samochodu, kamera przybliża minimapę, co oznacza, że ​​nie możesz zobaczyć celu, który wyciągnął cię z samochodu. Lepsza minimapa oferuje nowe opcje powiększania i inne funkcje.

Jest nawet nowy mod, który oferuje kamerę trzeciej osoby. Jelle Bekkar napisał TPP Mod WIP Strona trzecia na NexusMods, który pozwala graczowi przełączać się między czterema różnymi opcjami aparatu.

Powyższe mody mają problemy; Niektóre są oznaczone jako WIP (praca w toku) lub autor zauważa, że ​​mają drobne problemy z lagami lub migotaniem grafiki. Ale są też bardzo potężnym wysiłkiem, aby naprawić grę, która nie była gotowa na najlepszy czas.

CD Projekt Red ogłosił tryb online i DLC po uruchomieniu przed premierą gry, ale obecnie nie jest jasne, czy plany te uległy zmianie po tym Cyberpunk 2077CD Projekt Red od tego czasu wydał poprawki do gry i ma zaplanowane dwie główne aktualizacje na ten miesiąc i luty. Poprawka 1.06 została ostatnio opublikowana 23 grudnia 2020 r.

READ  Podczas ostatniego testu szpiegował nowy Volkswagen Golf R
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *